Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Wrocławski Dzień Inwestycji

Wrocławski Dzień Inwestycji

 

 

Chcesz poznać specyfikę rynku kapitałowego oraz dowiedzieć się jak inwestować skutecznie? Nie może Cię więc zabraknąć w stolicy Dolnego Śląska podczas „Wrocławskiego Dnia Inwestycji.” Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) zaprasza wszystkich zainteresowanych tematem giełdy już 10. października.


Konferencja „Wrocławski Dzień Inwestycji” to dobra okazja do zdobycia wiedzy o giełdzie dla wszystkich osób inwestujących na rynkach kapitałowych oraz tych, które dopiero zaznajamiają się ze swoistością funkcjonowania giełdy. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję do zdobycia wiedzy, która w niedalekiej przyszłości zaowocuje podejmowaniem samodzielnych i trafnych decyzji inwestycyjnych, mówi Tomasz Wojtasiewicz, przewodniczący oddziału wrocławskiego SII. Konferencja składać się będzie z pięciu wykładów tematycznych oraz czterech prezentacji spółek, z których przedstawicielami będzie można porozmawiać na dedykowanych im stoiskach, dostępnych przez cały czas trwania konferencji. Tematyka wykładów jest bardzo bogata, aby dostarczyć uczestnikom zróżnicowanych informacji, dodaje Piotr Kluza, wiceprzewodniczący oddziału wrocławskiego SII.


Kiedy?


 • 10 października, godz. 10:00


Gdzie?


 • Hotel Premium System, Wrocław, ul. Kromera 16

 

Program konferencji:

 

 • 10:00-11:00 „Inwestowanie na rynkach wschodzących - fakty i mity” -  Krzysztof Kamiński (HSBC)
 • 11:00-11:30 Prezentacja Black Point S.A.
 • 11:30-12:30 „Jak skutecznie inwestować na rynku NewConnect?” - Tomasz Maślanka (Certus Capital)
 • 12:30-13:00 Przerwa kawowa
 • 13:00-14:00 „Analiza finansowa bez tajemnic”, Miłosz Papst (Compentia)
 • 14:00-15:00 „Techniczne aspekty wyboru spółek do inwestycji” - Tomasz Jerzyk (DM BZ WBK)
 • 15:00-16:00 „Inwestycje na rynku futures okiem praktyka” - Jarosław Augustynowicz (analityk SII, Laureat III miejsca w Parkiet Challenge 2009)

 

 

Opłata konferencyjna:


 • Członkowie SII – wstęp wolny
 • Pozostałe osoby – 50 zł

 

Organizatorzy nie zapewniają obiadu, który można nabyć na własny koszt w hotelowej restauracji lub pobliskich obiektach gastronomicznych.

 


 

PARTNER KONFERENCJI

 

Alior Bank

 

 

 


Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

Niska wartość wskaźnika P/E może świadczyć o wysokim poziomie zysków spółek należących do danego sektora przy stosunkowo niskiej wycenie rynkowej ich akcji.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie