Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

EFT zaprasza na bezpłatne szkolenia w ramach projektu pt. "Wiedza i kapitał dla rozwoju MSP"

1

1

 

Eurofinance Training Sp. z o.o. oraz Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej realizują projekt pt. "Wiedza i kapitał dla rozwoju MSP" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Poddziałania 3.3.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. W związku z tym zaprasza wszystkich do udziału w bezpłatnych szkoleniach oraz konferencjach.

 

Pełny wykaz szkoleń oraz konferencji znajdą Państwo na:

http://www.eurofinance.pl/index.php?ktg=0601

 

Najbliższe szkolenia odbędą się w dniach 15 września - Opole (szkolenie pt. „Inwestycje kapitałowe - źródłem dofinansowania rozwoju firmy”) oraz 18 listopada - Rzeszów (szkolenie pt. „Prezentacja inwestorska czyli warsztat z inwestorem”).

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Logo SII