Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Ostatni etap badania innowacyjności spółek na NewConnect zakończony.

 

Szanowni Państwo,


 

W dniu 17 lipca br., zakończył się ostatni etap badania innowacyjności spółek notowanych na rynku NewConnect. W ramach tego projektu inwestorzy wybrali najbardziej innowacyjne, ich zdaniem, spółki. Wyniki badania zostaną zaprezentowane 31 lipca br. podczas konferencji NewConnect Convention w Poznaniu.


Badanie miało charakter dwuetapowy i było prowadzone na podstawie formularzy dystrybuowanych wśród inwestorów należących do społeczności NewConnect All The People.

 

W pierwszym etapie badania inwestorzy oceniali wszystkie spółki notowane na rynku NewConnect. W wyniku zebranych odpowiedzi na portalu NewConnect All The Poeple, wyłoniono 25 spółek, które wzięły udział w drugim etapie.

 

W dniu 17 lipca br., zakończyło się głosowanie w drugim etapie. Inwestorzy wybrali czołówkę najbardziej innowacyjnych spółek notowanych na rynku NewConnect. Na konferencji NewConnect Convention, która odbędzie się 31 lipca br. w Poznańskim Starym Browarze, Prezes GPW, Ludwik Sobolewski, oficjalnie ogłosi wyniki badania.

 

Istotnym punktem programu będzie również wyłonienie uczestnika badań, który otrzyma nagrodę główną – laptopa. Dla pozostałych osób, które wzięły udział w projekcie, przewidziana jest giełdowa nagroda niespodzianka, którą można odebrać na stanowisku ochrony na VIII piętrze w siedzibie GPW przy ul. Książęcej 4 w Warszawie.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w NewConnect Convention (szczegóły na stronie www.ncconvention.pl). Tych z Państwa, którzy nie będą mogli uczestniczyć w konferencji w Poznaniu zapraszamy do oglądania relacji na żywo realizowanej przez GPW InfoEngine.

 

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie oraz udział w pierwszym badaniu innowacyjności spółek NewConnect! 


 

Patroni Medialni Badania:
Partner Badania:

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie