Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

NewConnect Convention 2009

NewConnect Convention 2009


31 lipca 2009 r. zapraszamy do Poznania na największe spotkanie społeczności rynku NewConnect.

 

W tym roku miejscem spotkania będzie Stary Browar w Poznaniu - miejsce o niezwykłej atmosferze, łączące komercję ze sztuką i historię z współczesnością. Podobnie jak podczas pierwszej edycji imprezy - w roku 2008 w Łodzi, także i w tym roku w Poznaniu impreza będzie miała bogaty program merytoryczny. Będą stoiska spółek i autoryzowanych doradców, spotkania z ekspertami oraz imprezy towarzyszące, konkursy, quizy, liczne atrakcje.

 

Gdzie: Stary Browar, Poznań

Kiedy: 31 lipca 2009 r.

 

NewConnect Convention jest inicjatywą otwartą, do udziału w której zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby i spółki związane z NewConnect: inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych, spółki notowane i planujące debiut na tym rynku, autoryzowanych doradców, domy maklerskie, firmy inwestycyjne, doradcze i partnerskie, media ogólnopolskie z regionu Wielkopolski.

 

Więcej informacji na stronie www.ncconvention.pl

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

Zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Grupą Kapitałową PZU, który odbędzie się 22 marca (czwartek) o godz. 12:00. Na pytania inwestorów odpowie Tomasz Kulik, Członek Zarządu PZU SA i PZU Życie SA.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie