Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Podsumowanie pierwszego etapu badania innowacyjności spółek na rynku NewConnect.

Podsumowanie pierwszego etapu badania innowacyjności spółek na rynku NewConnect


 

12 czerwca br., zakończył się pierwszy etap badania innowacyjności spółek notowanych na rynku NewConnect. W ramach tego projektu inwestorzy wybierają najbardziej innowacyjne, ich zdaniem, spółki wśród wszystkich firm notowanych na rynku NewConnect. Na podstawie ankiet wypełnionych przez kilkuset inwestorów wyłoniono 25 spółek, które uzyskały najwyższe noty i zostały zakwalifikowane do drugiego etapu badania.

 

Badanie ma charakter dwuetapowy i jest przeprowadzane na podstawie formularzy dystrybuowanych wśród inwestorów należących do społeczności NewConnect All the People.

NewConnect All the People skupia inwestorów, przedsiębiorców, doradców, animatorów rynku, przedstawicieli giełdy oraz wszystkich zainteresowanych tematyką rynku NewConnect. Celem społeczności NewConnect jest gromadzenie w jednym miejscu kluczowych osób związanych z rynkiem oraz zbieranie wiedzy na temat tego rynku. Społeczność NC All the People liczy już ponad 2000 członków.

W wyniku analizy ankiet wypełnionych przez kilkuset inwestorów, wyłoniono następującą listę spółek, które zostały zakwalifikowane do drugiego etapu badania (kolejność alfabetyczna):


Nazwa spółki:

 

Adv.Pl

Art New Media

Aton-HT

Automatyka - Pomiary - Sterowanie

Carbon Design

Digital Avenue

Domzdrowia.Pl

Em Lab

E-Muzyka

Euroimplant

Hotblok

Hydrapres

Infosystems

Inteliwise

Krynicki Recykling

Makolab

Nicolas Games

Pharmena

Photon Energy

Read-Gene

S4E

Security System Integration

Suntech

Symbio Polska

Virtual Vision

 

W drugim etapie badania wyżej wymienione spółki zostaną poproszone o przygotowanie bardziej szczegółowych informacji, na podstawie których inwestorzy udzielą odpowiedzi na kolejne pytania ankietowe i dokonają ostatecznego wyboru najbardziej innowacyjnej, ich zdaniem, spółki notowanej na rynku NewConnect.

 

Wyniki badania ogłoszone zostaną na konferencji prasowej zorganizowanej przez GPW oraz podczas NewConnect Convention, które odbędzie się 31 lipca br. w poznańskim Starym Browarze.

 

Głosowanie w drugim etapie badania odbędzie się w dniach 29 czerwca – 17 lipca za pośrednictwem portalu http://newconnect.allthepeople.pl/badanie/

 

Serdecznie zapraszamy inwestorów oraz inne zainteresowane osoby do wzięcia udziału w badaniu innowacyjności spółek! 

 

Patroni medialni badania:

11111

 


 Partner Badania:

 

1

 

***

Dodatkowe informacje:
Dariusz Marszałek, PR GPW, (22) 537-77-17, 605 96 96 26, dariusz.marszalek@gpw.com.pl
Marcin Przeszłowski, PR GPW, (22) 537-77-66, 605 470 665, marcin.przeszlowski@gpw.com.pl


Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie