Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

AT Day - 20 czerwca w Poznaniu

AT Day - Szkolenie z Analizy Technicznej


Stowarzyszenie Analityków Technicznych Rynków Finansowych zaprasza na AT Day w Poznaniu - całodniowe szkolenie z Analizy Technicznej. Szkolenie jest darmowe (pokrywasz tylko koszty logistyczne).

 

Na zaproszenie SATRF odpowiedziała znakomita postać rynków finansowych Kamil Jaros (komentuje notowania kontraktów terminowych na WIG20 w gazecie Parkiet). Zgodził się on podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu analizy technicznej z uczestnikami AT Day. Dodatkowo omawiane będą : Psychologia Inwestowania oraz Praktyczne Podejście do Teori Fal Elliotta.

 

Prelegenci: Kamil Jaros, Mariusz Ambroziak, Paweł Śliwa

 

Gdzie: Poznań

Kiedy: 20 czerwca (sobota)

 

Więcej informacji o AT Day i rejestracja uczestników: www.satrf.org

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Logo SII