Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Weź udział w "Badaniu innowacyjności spółek na rynku NewConnect"

W dniu 18 maja br., Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie przystąpiła do realizacji badania innowacyjności spółek notowanych na rynku NewConnect. W ramach tego projektu, inwestorzy zostaną poproszeni o wybranie najbardziej, ich zdaniem, innowacyjnej spółki. Wyniki badania zostaną przedstawione na specjalnej konferencji prasowej oraz podczas NewConnect Convention.

W ramach prowadzonych działań służących kreowaniu innowacyjnego wizerunku rynku giełdowego, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie przystąpiła do realizacji badania innowacyjności spółek notowanych na rynku NewConnect. Badanie będzie miało charakter dwuetapowy i zostanie przeprowadzone na podstawie formularzy dystrybuowanych wśród inwestorów, należących do społeczności NewConnect All The People.

 

W trakcie pierwszego etapu (18 maja - 12 czerwca br.), przedmiotem oceny inwestorów będą wszystkie spółki notowane na rynku NewConnect, które dla ułatwienia inwestorom oceny stopnia ich innowacyjności, poproszone zostały o przygotowanie krótkich materiałów informacyjnych.

W drugim etapie badania, ocenie inwestorów poddana zostanie wybrana grupa spółek najlepiej ocenionych w pierwszym etapie. Spółki te zostaną poproszone o przygotowanie bardziej szczegółowych informacji, na podstawie których inwestorzy udzielą odpowiedzi na kolejne pytania ankietowe i dokonają ostatecznego wyboru najbardziej innowacyjnych, ich zdaniem, spółek notowanych na rynku NewConnect.

Każdy z inwestorów uczestniczących w badaniu otrzyma Giełdowy Gadżet Niepodziankę, zaś dodatkowo jeden z inwestorów, który weźmie udział w obu etapach badania, otrzyma Nagrodę Główną - Laptopa.

Szczegóły badania dostępne są na stronie http://newconnect.allthepeople.pl/badanie/

Serdecznie zapraszamy inwestorów oraz inne zainteresowane osoby do wzięcia udziału w badaniu innowacyjności spółek!


Patroni medialni badania:
11111


Partner badania:

 

1

 


 

Dodatkowe informacje:
Dariusz Marszałek, PR GPW, (22) 537-77-17, 605 96 96 26, dariusz.marszalek@gpw.com.pl
Marcin Przeszłowski, PR GPW, (22) 537-77-66, 605 470 665, marcin.przeszlowski@gpw.com.pl

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Logo SII