Chat with us, powered by LiveChat

Zapraszamy na konferencję: "Strategie zarządzania i finansowania systemów sieciowych i franczyzowych"

Franczyza remedium na kryzys?

 

          W ostatnich kilku latach mamy okazję obserwować dynamiczny rozwój rynku systemów sieciowych tworzonych przez różne firmy z myślą o ich szybkiej ekspansji rynkowej. Efekty rozwoju firm poprzez systemy sieciowe są jednak zróżnicowane – od bardzo pozytywnych, aż do rezygnacji niektórych firm z wybranego rozwiązania. Dlaczego tak się dzieje?

 

          W jaki sposób finansować rozwój systemu sieciowego? Jaka jest rola marki i know-how w budowie systemu sieciowego? Jakie są strategie rozwoju krajowych i zagranicznych systemów sieciowych? Czy franczyza może faktycznie okazać się remedium na kryzys? Na te i inne pytania odpowiedzi udzielą 27 maja 2009 roku prowadzący Konferencję pt: STRATEGIE ZARZĄDZANIA I FINANSOWANIA SYSTEMÓW SIECIOWYCH I FRANCZYZOWYCH. Konferencja jest inicjatywą Franchise Equity Partners oraz Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych. Inspiracją dla organizacji konferencji była potrzeba promocji innowacyjnego podejścia dotyczącego finansowania i strategii rozwoju systemów sieciowych. Innym powodem zainicjowania spotkania w Warszawie był odczuwalny brak platformy umożliwiającej wymianę myśli, poglądów oraz integrację przedsiębiorców i inwestorów środowiska systemów sieciowych - mówi Andrzej Krawczyk, prezes zarządu Franchise Equity Partners.

          Przedsięwzięcie to jest jedną z nielicznych inicjatyw stawiających w centrum uwagi zagadnienia związane z budowaniem i rozwijaniem systemów sieciowych (własnych, franczyzowych, agencyjnych, dystrybucyjnych) oraz poszukiwaniem możliwości zbudowania wartości przedsiębiorstwa poprzez komercjalizowanie  know-how i własności intelektualnej.

 

          Liczne patronaty (także medialne) oraz wsparcie szerokiego kręgu przyjaznych nam firm i osób pozwalają wierzyć, że będzie to wyjątkowa konferencja, której wartość merytoryczna nie przejdzie bez echa wśród znawców zagadnień związanych z finansowaniem i strategiami rozwoju sieci handlowych, usługowych i gastronomicznych – dodaje Andrzej Krawczyk.

 

Program konferencji :
1/ W jaki sposób finansować rozwój systemu sieciowego - Jerzy Bednarek, FEP. Pytania uczestników.

2/ Strategie rozwoju krajowych i zagranicznych systemów sieciowych - Andrzej Krawczyk, FEP. Pytania uczestników.

3/ Rola marki i know-how w budowie systemu franczyzowego - case studies - Kazimiera Krawczyk, ARSS. Pytania uczestników.

4/ Leasing jako narzędzie finansowania rozwoju sieci handlowej – case study Intermarche. Przedstawiciel EFL. Pytania uczestników.

5/ Fundusze strukturalne jako narzędzie wspomagające rozwój sieci - Łukasz Chabros, MFCF. Pytania uczestników.

6/ Wdrożenia informatyczne dla sieci handlowych - case study - Adam Wroczyński, ARSS. Pytania uczestników.

7/ Franczyza - remedium na kryzys? - Andrzej Krawczyk, FEP. Pytania uczestników. Dyskusja.

Dodatkowo dwie przerwy kawowe i lunch.

 

          Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji, listą gości oraz z listami sponsorów i patronów na stronach www.fepartners.pl oraz www.arss.com.pl

 

 

CO? Konferencja „Strategie zarządzania i finansowania systemów sieciowych i franczyzowych”
GDZIE? Siedziba Giełdy Papierów Wartościowych ul. Książęca 4, Warszawa
KIEDY? 27 maja 2009 r.
WIĘCEJ INFORMACJI:
www.fepartners.pl, www.arss.com.pl

 

Dodatkowych informacji udziela:
Katarzyna Foks
Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych Sp. z o.o.
Ul. Korfantego 58, 01- 498 Warszawa
Tel: 22 638 42 58, 506 189 302
Email: 
kfoks@arss.com.pl

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie