Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zapraszamy na konferencję: "Strategie zarządzania i finansowania systemów sieciowych i franczyzowych"

Franczyza remedium na kryzys?

 

          W ostatnich kilku latach mamy okazję obserwować dynamiczny rozwój rynku systemów sieciowych tworzonych przez różne firmy z myślą o ich szybkiej ekspansji rynkowej. Efekty rozwoju firm poprzez systemy sieciowe są jednak zróżnicowane – od bardzo pozytywnych, aż do rezygnacji niektórych firm z wybranego rozwiązania. Dlaczego tak się dzieje?

 

          W jaki sposób finansować rozwój systemu sieciowego? Jaka jest rola marki i know-how w budowie systemu sieciowego? Jakie są strategie rozwoju krajowych i zagranicznych systemów sieciowych? Czy franczyza może faktycznie okazać się remedium na kryzys? Na te i inne pytania odpowiedzi udzielą 27 maja 2009 roku prowadzący Konferencję pt: STRATEGIE ZARZĄDZANIA I FINANSOWANIA SYSTEMÓW SIECIOWYCH I FRANCZYZOWYCH. Konferencja jest inicjatywą Franchise Equity Partners oraz Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych. Inspiracją dla organizacji konferencji była potrzeba promocji innowacyjnego podejścia dotyczącego finansowania i strategii rozwoju systemów sieciowych. Innym powodem zainicjowania spotkania w Warszawie był odczuwalny brak platformy umożliwiającej wymianę myśli, poglądów oraz integrację przedsiębiorców i inwestorów środowiska systemów sieciowych - mówi Andrzej Krawczyk, prezes zarządu Franchise Equity Partners.

          Przedsięwzięcie to jest jedną z nielicznych inicjatyw stawiających w centrum uwagi zagadnienia związane z budowaniem i rozwijaniem systemów sieciowych (własnych, franczyzowych, agencyjnych, dystrybucyjnych) oraz poszukiwaniem możliwości zbudowania wartości przedsiębiorstwa poprzez komercjalizowanie  know-how i własności intelektualnej.

 

          Liczne patronaty (także medialne) oraz wsparcie szerokiego kręgu przyjaznych nam firm i osób pozwalają wierzyć, że będzie to wyjątkowa konferencja, której wartość merytoryczna nie przejdzie bez echa wśród znawców zagadnień związanych z finansowaniem i strategiami rozwoju sieci handlowych, usługowych i gastronomicznych – dodaje Andrzej Krawczyk.

 

Program konferencji :
1/ W jaki sposób finansować rozwój systemu sieciowego - Jerzy Bednarek, FEP. Pytania uczestników.

2/ Strategie rozwoju krajowych i zagranicznych systemów sieciowych - Andrzej Krawczyk, FEP. Pytania uczestników.

3/ Rola marki i know-how w budowie systemu franczyzowego - case studies - Kazimiera Krawczyk, ARSS. Pytania uczestników.

4/ Leasing jako narzędzie finansowania rozwoju sieci handlowej – case study Intermarche. Przedstawiciel EFL. Pytania uczestników.

5/ Fundusze strukturalne jako narzędzie wspomagające rozwój sieci - Łukasz Chabros, MFCF. Pytania uczestników.

6/ Wdrożenia informatyczne dla sieci handlowych - case study - Adam Wroczyński, ARSS. Pytania uczestników.

7/ Franczyza - remedium na kryzys? - Andrzej Krawczyk, FEP. Pytania uczestników. Dyskusja.

Dodatkowo dwie przerwy kawowe i lunch.

 

          Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji, listą gości oraz z listami sponsorów i patronów na stronach www.fepartners.pl oraz www.arss.com.pl

 

 

CO? Konferencja „Strategie zarządzania i finansowania systemów sieciowych i franczyzowych”
GDZIE? Siedziba Giełdy Papierów Wartościowych ul. Książęca 4, Warszawa
KIEDY? 27 maja 2009 r.
WIĘCEJ INFORMACJI:
www.fepartners.pl, www.arss.com.pl

 

Dodatkowych informacji udziela:
Katarzyna Foks
Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych Sp. z o.o.
Ul. Korfantego 58, 01- 498 Warszawa
Tel: 22 638 42 58, 506 189 302
Email: 
kfoks@arss.com.pl

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie