Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

FX MASTERS zaprasza na trening psychologiczno – motywacyjny dla inwestorów giełdowych.

 

1

 

 

Witam Cię Serdecznie!


 

     Jeśli jesteś inwestorem, to wiesz doskonale jak ważna, z punktu widzenia zarabiania pieniędzy na giełdzie, jest psychologia. Z jednej strony, znajomość samego siebie pomaga w lepszym zrozumieniu zachowań rynku będącego zbiorem ludzkich emocjonalnych reakcji. Z drugiej strony, by regularnie zarabiać, jest oczywiste, że musisz zacząć radzić sobie ze swoimi naturalnymi odruchami, takimi jak strach, nadzieja czy niecierpliwość. Równie ważne jest uczucie radości i satysfakcji, które moim zdaniem powinno towarzyszyć podczas inwestowania pieniędzy.

     No tak, wszystko się zgadza, ale to już ktoś kiedyś powiedział… gdzieś już to było… Może w książkach? Może na jakimś kilkugodzinnym szkoleniu? A przecież gadaniem o problemach niczego się nie zmieni. Masz rację! Potrzeba narzędzi z zakresu psychologii i dużo praktyki by dokonać trwałych zmian w swoim myśleniu i sposobie zachowania.

Jak sprawić by było lepiej? Jak skutecznie poradzić sobie ze swoimi słabościami? Jak wyzbyć się lęku i stresu na giełdzie? Jak być zdyscyplinowanym by trzymać się wyznaczonych reguł? Skąd czerpać potężną motywację, by niezależnie od ilości strat, być zawsze uśmiechnięty i gotowy do racjonalnej oceny rynku?

     To tylko nieliczne z wielu pytań, które pojawiały się w mojej głowie kiedy zaczynałem swoją przygodę z inwestowaniem. Uwierz mi, nie jesteś w tych sprawach wyjątkiem – ja również miałem podobne kłopoty. Piszę to w czasie przeszłym, ponieważ na pewnym etapie mojego życia znalazłem odpowiedzi, których szukałem. Kosztowało mnie to wiele lat życia, sporo pieniędzy i niezliczone ilości nerwowych chwil przed komputerem. Wiem jednak, że było warto, ponieważ dziś te czasy należą do przeszłości.

     Możesz iść moją ścieżką i sam starać się dojść do pewnym rozwiązań. Jeśli wybierzesz właśnie taką drogę - wiedz, że wierzę w Ciebie i Twój sukces!

     Możesz też skorzystać z mojej propozycji, przygotowanej z myślą o inwestorach ceniących swój czas i pieniądze…


     Zapraszam Cię na 4 dni intensywnego treningu psychologiczno – motywacyjnego dla inwestorów giełdowych. Prowadzę go ja i najlepsi w Polsce specjaliści z zakresu psychologii, motywacji i rozwoju osobistego. To bez wątpienia wydarzenie godne Twojej uwagi, a dzięki Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych masz jeszcze 15% zniżki od i tak już promocyjnej ceny treningu - to gwarancja najniższej ceny na rynku. Idziemy na jakość, a nie ilość, toteż na sali jest tylko 20 miejsc, z czego 7 zostało wyprzedanych już pierwszego dnia promocji.


 

Sukces jest wynikiem właściwym decyzji, zanim jednak ją podejmiesz - SPRAWDŹ, DLACZEGO WARTO, BYŚ ODBYŁ TO SZKOLENIE!Do zobaczenia,
 

Mikołaj Rylski

Właściciel FX MASTERS

www.fx-masters.pl

kontakt@fx-masters.pl

tel. +48 607 283 168

 

 


 

 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

Zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Grupą Kapitałową PZU, który odbędzie się 22 marca (czwartek) o godz. 12:00. Na pytania inwestorów odpowie Tomasz Kulik, Członek Zarządu PZU SA i PZU Życie SA.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie