Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Promocja Fortis Banku

Fortis Bank Polska S.A. jako Sponsor Główny Konferencji Inwestorów Indywidualnych WallStreet 11, pragnie podziękować zarówno wszystkim uczestnikom za udział w tym ważnym wydarzeniu na polskim rynku inwestycyjnym, jak również organizatorom, za zaproszenie nas do współudziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu.

 

Mamy również przyjemność poinformować uczestników Konferencji WallStreet oraz członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych o specjalnej ofercie – do 31 sierpnia 2007r. opłata za nabycie jednostek Zagranicznego Funduszu Fortis L wynosi 0 złotych.

 

Zobacz więcej http://www.fortisbank.com.pl/fs_twoje_inwestycje.html

 

KONKURS!

Wykorzystaj sprawne oko inwestora i wygraj iPoda!

W związku z dużą popularnością, jaką cieszył się konkurs „Chińska zagadka” podczas konferencji WallStreet, postanowiliśmy umożliwić dalszą wspólną zabawę.

Odwiedź naszą stronę

www.fortisbank.com.pl/konkurs

i wykorzystaj swoją intuicję!

 

Więcej informacji o inwestycjach pod adresem www.fortisbank.com.pl lub pod numerem 801 313 313.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie