Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Komunikacja spółek w dobie kryzysu

Celem badania „Komunikacja spółek w dobie kryzysu“, przeprowadzonego przez Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych we współpracy z agencją Badog PR (partner merytoryczny), było sprawdzenie w jaki sposób spółki notowane na GPW dbają o przejrzysty dialog z interesariuszami w czasie załamania rynku.

 

Wyniki badania

 

Sytuacja w jakiej znalazła się obecnie gospodarka światowa jest sprawdzianem dla całego rynku, w tym giełdy. Niezwykle istotna dla każdej ze spółek jest świadomość, że w dobie globalnego kryzysu, nie tylko działania doraźne i krótkoterminowe, ale przede wszystkim długofalowa spójna koncepcja budowania relacji z otoczeniem firmy, pozwolą odbudować niezbędny i zachwiany kapitał zaufania oraz wzmocnić jej wizerunek.

 

SII będąc organizacją skupiającą w swoich szeregach inwestorów jest szczególnie zaniepokojona wpływem kryzysu na rynek giełdowy w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych członków zdecydowaliśmy się przygotować ankietę sprawdzającą realny stan poziomu komunikacji w spółkach publicznych. Wyniki badania pozwolą wskazać nie tylko zakres komunikacji,  ale również podkreślić niewykorzystywane obszary, które mogą stać się dodatkowym łącznikiem spółki z rynkiem.

 

 


 

PARTNER BADANIA

 

badog

 

PARTNER MEDIALNY

 

parkiet

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Komunikacja spółek w dobie kryzysu
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie