Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Uwaga! Zmiana serwera pocztowego

W dniu 13 czerwca nastąpiła zmiana serwera pocztowego dla kont w domenie poczta.sii.org.pl

W związku z tym wystąpią trudności z odbiorem poczty i niezbędna będzie ponowna konfiguracja kont w programach pocztowych (np. Outlook Express, Thunderbird, Bat, itp.).

Każdy użytkownik poczty otrzymał w dniu 12 czerwca e-maila z instrukcją postępowania oraz nowym hasłem do konta. Przypominamy, że hasło będzie można od dnia 14 czerwca (czwartek) zmienić samodzielnie na stronie: http://poczta.sii.org.pl Ze względów bezpieczeństwa polecamy niezwłocznie zmienić hasło.

 

Za utrudnienia przepraszamy, w razie problemów prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Zarządu Stowarzyszenia.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie