Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Światowy lider handlu on-line w Polsce

Seminaria Saxo BankSeminaria Saxo BankSaxo Bank

 

Profesjonalny handel w Saxo Banku

 

Czy przez kiepskie działanie funduszy inwestycyjnych odniosłeś już straty? Czy obawiasz się zainwestowania swoich oszczędności ze względu na niepewną sytuację na globalnych rynkach kapitałowych? Można osiągnąć zyski niezależnie od warunków rynkowych, nawet jeśli odnotowane są spadki na rynkach.

 

Saxo Bank, największy, wiodący na świecie bank inwestycyjny online zaprasza na warsztaty i seminaria Saxo Banku skierowane do profesjonalnych i półprofesjonalnych inwestorów. Skorzystaj z okazji, aby omówić z ekspertami Saxo Banku swoją strategię inwestowania i dowiedzieć się jak:

 

  • Osiągnąć maksymalne zyski za pośrednictwem naszych nagradzanych platform.
  • Korzystać z technik zarządzania ryzykiem tak by zminimalizować niebezpieczeństwo ryzyka.
  • Czerpać zyski na dobrze i źle prosperujących rynkach.
  • Jak osiągnąć najlepsze wyniki z inwestycji poprzez obrót różnymi aktywami.

 

Saxo Bank, sponsor drużyny kolarskiej Team CSC - Saxo Bank, która zwyciężyła Tour de France 2008, będzie w Polsce wspierał drużynę w trakcie wyścigu 65. Tour de Pologne i zaprasza na seminaria i warsztaty organizowane we wrześniu w Warszawie i Krakowie.

 

Więcej informacji i rejestracja, TUTAJ

 

Jeśli chciałbyś omówić swoją strategię inwestowania, zapraszamy do skorzystania z okazji spotkania jeden-do-jeden z naszym doradcą finansowym.

 

Prywatne spotkania proszę rezerwować TUTAJ

 

Saxo Bank z wielką przyjemnością powita Państwa na seminariach i spotkaniach prywatnych. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt pod numerem 00800 491 1499 (bezpłatny numer telefonu z Polski).

 

Wygraj bilet VIP’owski na Tour de Pologne

 

Czy chciałbyś uczestniczyć w 65 Tour de Pologne w Krakowie? Otwórz konto i weź udział w konkursie.

 

TUTAJ dowiesz się jak to zrobić

 

O Saxo Banku

 

Saxo Bank jest liderem w inwestowaniu online. Z główną siedziba w Kopenhadze oraz oddziałami w Singapurze, Sydney, Londynie, Genewie, Marbelli, Pekinie oraz Tokio obsługujemy klientów w 180 krajach oraz współpracujemy z ponad 120 partnerami.

 

Saxo Bank oferuje szeroką gamę produktów:

 

  • Waluty - ponad 160 par walutowych na konkurencyjnych warunkach. Oprócz transakcji spot na walutach po cenach bieżących, można również zawierać transakcje na opcjach oraz kontraktach forward outright.
  • CFD (kontrakty na różnice kursowe) - instrumenty pochodne akcji z 22 głównych giełd.
  • Akcje z 22 głównych giełd.
  • Kontrakty Futures - ponad 200 kontraktów Futures.
  • Zarządzanie aktywami.

 

Więcej o Saxo Bank, www.saxobank.pl

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Światowy lider handlu on-line w Polsce
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie