Chat with us, powered by LiveChat

Go short?.. Go long...? Nieważne - na rynku zawsze jest jakiś trend.

xtb

 

 

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu Domu Maklerskiego X-Trade Brokers i sprawdź:

 

- co powodowało spadkowe ruchy na rynkach
- jak zachowywał się świat kiedy ceny spadały
- co ty mogłeś zrobić na rynku
- co cię minęło i jakie instrumenty możesz wykorzystać przy kolejnych spadkach
- co jeszcze, oprócz akcji rośnie?
- że nie tylko koncerny mogą zarabiać na ropie 

 

Przeżyłeś bessę i nie chcesz o niej pamiętać?

 

Nie wiesz co robić kiedy ceny akcji spadają? Boisz się że koszmar może powrócić?
Sprawdź co można zrobić na rynku spadających cen i zobacz jak wykorzystać instrumenty pochodne do zarabiania. Pomyśl o ropie i spadającej miedzi.


Go short – staw czoła bessie i zarabiaj w czasie dekoniunktury.


Rynek akcji, surowców, walut, kontraktów i opcji, giełda i OTC – wszystko w zasięgu ręki, w czasie kiedy inni stoją z boku i liczą straty w funduszach.

Jesteś z natury bykiem i gra na spadki nie leży w twojej naturze?

 

Wierzysz we wzrosty na rynkach akcyjnych ale szukasz sensownej alternatywy? Nie tylko koncerny mogą zarabiać na ropie czy złocie i nie tylko banki inwestycyjne mogą mieć otwarte pozycje na USD, EUR i PLN.

 

Go long - nie walcz z trendem ale sprawdź inne parkiety

 

Zielony oznacza że „można jechać” – rynki towarowe, walutowe i akcyjne mają swoje cykle, warto wstrzelić się w trend i patrzeć jak rośnie. Możesz to robić po prostu – inwestując w akcje, możesz to zrobić w wersji „turbo” – kupując kontrakty i opcje na setki instrumentów bazowych.

 

Więcej: Tutaj

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie