Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Emisja Obligacji MONTE Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

 

W związku z przygotowaniem przez DFP Doradztwo Finansowe SA z siedzibą w Łodzi I - Emisji Obligacji MONTE Sp. z o.o. przesyłamy Państwu informacje o spółce oraz planowanej inwestycji.
W załączniku przedstawione są dane finansowe oraz szczegóły emisji obligacji, które będą pomocne przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.


Zainteresowani inwestorzy proszeni są o bezpośredni kontakt z przedstawicielami Autoryzowanego Doradcy NewConnect - DFP Doradztwo Finansowe SA w celu dokonania zakupu obligacjii MONTE Sp. z o.o.

 

Oferta Monte Sp. z o. o.

Osoba odpowiedzialna za kontakt z inwestorami:

 

Anna Wojnarska

Konsultant ds. Rynku Kapitałowego

 

DFP Doradztwo Finansowe S.A.

tel (0-42) 253-45-61,62

e-mail: sekretariat@dfp.pl

 

 

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie