Chat with us, powered by LiveChat

Webinary analityczne: Analiza techniczna spółek z GPW – kalendarz na sierpień 2018

Skomentuj artykuł
© dziewul - Fotolia.com

Harmonogram webinarów analitycznych Analiza techniczna spółek z GPW w sierpniu. Najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 3 września, o godzinie 14:00, a poprowadzi je Krzysztof Ojczyk, analityk Noble Securities. Każdy z uczestników będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy.

 

  Partner projektu ATrakcyjne Spółki
  Specjalna zniżka dla członków SII na usługi domu maklerskiego Noble Securities

 

Spotkania poprowadzą

 

Adrian MackiewiczAdrian Mackiewicz

Dyrektor działu analiz w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych, członek zarządu i analityk Domu Analiz SII. Posiadacz licencji doradcy inwestycyjnego, zdany I Etap egzaminu CFA. Autor licznych raportów analitycznych na temat spółek giełdowych, a także artykułów i komentarzy branżowych. Prowadzący cotygodniowe webinary poświęcone analizie bieżącej sytuacji spółek notowanych na GPW, współzarządzający edukacyjnymi portfelami inwestycyjnymi SII. Prelegent na konferencjach inwestorskich. Prywatnie inwestor giełdowy.

 

 

 

Paweł Krakowiak

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Matematyka. W październiku 2015 r. zdobył licencję maklera papierów wartościowych z najlepszym wynikiem w tej edycji egzaminu. Obecnie pracuje w Departamencie Doradztwa Inwestycyjnego w domu maklerskim Noble Securities.

 

 Paweł Krakowiak przeprowadzi webinar 24 września.

 

 

 

 

 

 

Krzysztof Ojczyk 

Analityk w Departamencie Doradztwa Inwestycyjnego, Noble Securities S.A. Absolwent AGH w Krakowie, makler papierów wartościowych od 1994 roku, od roku 2016 także z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego. W latach 1994 – 2010 w Domu Maklerskim Penetrator (od 2009 Trigon DM) jako analityk w Dziale Analiz i Informacji, kierownik Działu Dealerskiego oraz analityk w Wydziale Analiz i Rekomendacji. Od 2010 r. analityk Noble Securities SA, obecnie w Departamencie Doradztwa Inwestycyjnego.

 

Krzysztof Ojczyk przeprowadzi webinar w dniu 3 września.

 

 

Poniżej znajdują się linki do zapisów na każde spotkanie w sierpniu. Dostęp dla zalogowanych użytkowników serwisu www.sii.org.pl.

 

Playlista ze wszystkimi analizami

 

Projekt „ATrakcyjne Spółki” ma tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autorów i nie stanowią „rekomendacji inwestycyjnych” w rozumieniu przepisów art. 3 ust. 1 pkt 35) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) NR 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE (Dz.U.UE.L.2014.173.1 z dnia 2014.06.12) ani „informacji rekomendującej” w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 34) ww. Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715), lub jakiejkolwiek porady. Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie