Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Przyjedź na konferencję WallStreet i odbierz bonusy o wartości przekraczającej 6000 zł. Masz tylko 100 godzin na decyzję!

Tego w 22-letniej historii Konferencji WallStreet jeszcze nie było! 100-godzinna promocja oraz 5 naprawdę wyjątkowych propozycji udziału! Zapisując się teraz możesz zyskać bonusy o wartości nawet do 6500 zł! Sprawdź sam! Śpiesz się z decyzją, bo zegar tyka, a taka oferta już się nie powtórzy!

 

 

 

 

Uwaga! Na decyzję masz czas tylko do piątku, 11 maja, do godz. 24:00! 

 

Prezentujemy 5 różnych opcji. Wybierz jedną, która odpowiada Tobie najbardziej i... do zobaczenia w Karpaczu!

 

 

Zostało tylko kilka godzin!

 

 

1. Wykup członkostwo dożywotnie i weź udział w WallStreet (bilet Gold) za darmo.

Jak skorzystać z tej promocji? Wykup składkę dożywotnią i napisz maila, że to zrobiłeś/aś na adres ajaszczyk@sii.org.pl My wówczas przyjmiemy Twoje zgłoszenie na konferencję.

 

2. Wykup lub przedłuż 5-letnie członkostwo na poziomie rozszerzonym i weź udział w WallStreet (bilet Silver) za darmo.

Jak skorzystać z tej promocji? Wykup składkę na 5 lat i napisz maila, że to zrobiłeś/aś na adres ajaszczyk@sii.org.pl My przyjmiemy Twoje zgłoszenie na konferencję.

 

 

3. Zapisz się na WallStreet (bilet Silver lub Gold), a otrzymasz roczny pakiet medyczny o wartości 600 zł.

Jak skorzystać z tej promocji? Podczas rejestracji na konferencję WallStreet podaj kod promocyjny PAKIETMEDYCZNYWS22.

 

4. Kup bilet VIP na konferencję WallStreet i zyskaj, oprócz ekskluzywnych bonusów, roczny pakiet medyczny dla siebie i rodziny (wartość pakietu 1500 zł) oraz roczną usługę concierge'a medycznego (wartość usługi 5000 zł).

Jak skorzystać z tej promocji? Zapisz się na konferencję telefonicznie 71 332 95 60 i poinformuj, że chcesz skorzystać z promocji.

 

 

5. Zapisz się na WallStreet (bilet Gold lub Silver) i odbierz półroczną prenumeratę elektroniczną Gazety Giełdy Parkiet.

Jak skorzystać z tej promocji? Podczas rejestracji na konferencję WallStreet podaj kod promocyjny PARKIETWS22.

 

 

Więcej informacji o konferencji WallStreet 22 i zapisy

 

 

Masz pytania? Zadzwoń na nr telefonu 71 332 95 60 lub napisz maila na adres ajaszczyk@sii.org.pl

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Wspieramy inwestorów

Przyjedź na konferencję WallStreet i odbierz bonusy o wartości przekraczającej 6000 zł. Masz tylko 100 godzin na decyzję!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie