Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

„Frostpunk” zwrócił się po 3 dniach sprzedaży. Czas zacząć liczyć zyski!

Źródło: http://www.frostpunkgame.com/

11 bit studios opublikowało lakoniczny komunikat o danych sprzedażowych najnowszej produkcji „Frostpunk”. W ciągu 3 dni od premiery gracze kupili ponad 250 tys. sztuk gry. Tym samym przychody ze sprzedaży gry z nawiązką pokryły wszystkie wydatki na produkcję i marketing.

 

Premiera „Frostpunk” miała miejsce 24 kwietnia o godzinie 15:00. Jak dotąd gra zyskuje pozytywne opinie wśród recenzentów i graczy. Na portalu metacritic.com produkcja uzyskała 87 punktów na 100 możliwych, a ocena graczy to 8,8 na 10. Z kolei polski portal gry-online.pl ocenił grę na 8,5 na 10 punktów. Gra utrzymuje pierwsze miejsce wśród bestsellerów na platformie Steam, zbierając 86% pozytywnych komentarzy graczy (z 3 203 opinii).

 

Kurs akcji 11 bit studios „wystartował” już na początku kwietnia, wznosząc się na nowe historyczne maksima. Duże obroty pojawiły się tuż przed premierą i podczas ostatnich sesji pozostają na wysokim poziomie. W trakcie dzisiejszej sesji, to jest w piątek, 27 kwietnia, spółka pierwszy raz była notowana powyżej 300 zł za akcję. Przy tych poziomach cenowych kapitalizacja 11 bit studios sięga już niemal 700 mln zł.

 

11 bit studios – wykres kursu akcji
Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w programie AmiBroker; Dane: Stooq.pl.

 

 

Źródło: 11 bit studios S.A.

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

„Frostpunk” zwrócił się po 3 dniach sprzedaży. Czas zacząć liczyć zyski!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie