Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

SII Poleca: Wyprawa dwóch blogerów na walne spółki Warrena Buffetta

Dwaj znani blogerzy, Tomasz Jaroszek z bloga Doradca.tv i Przemysław Gerschmann redaktor Equity Magazine lecą podczas długiego weekendu majowego na wyprawę do Omaha – siedziby Berkshire Hathaway spółki należącej do Warrena Buffetta.

 

W dniach 4-5-6 maja odbędzie się tam Walne Zebranie Berkshire Hathaway. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że to walne jest prawdziwym świętem inwestorów indywidualnych, rokrocznie uczestniczy w nim ponad 30 000 inwestorów. W tym roku, prawdopodobnie jako pierwsi inwestorzy w Polsce, wezmą w nim udział także Tomasz Jaroszek i Przemysław Gerschmann.

 

Tomasz Jaroszek Przemysław Gerschmann

 

Zobacz także: Zapowiedź wyprawy do Omaha na stronie Equity Magazine

 

 

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych będzie wspierać medialnie całe wydarzenie. Już teraz zapraszamy na relację, która można śledzić w kilku miejsach:

 

 

Ponadto zapraszamy gorąco na wykład Tomka i Przemka podczas konferencji WallStreet 22 (25-27 maja w Karpaczu), podczas którego będziemy mieli okazję wysłuchać relacji z całego wydarzenia!

 

 

Wykład pod tytułem „Śladami Warrena Buffetta – relacja ze spotkania z Wyrocznią Omaha” odbędzie się w drugi dzień konferencji, 26 maja, o godzinie 17:30.

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

SII Poleca: Wyprawa dwóch blogerów na walne spółki Warrena Buffetta
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie