Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Herosi Rynku Kapitałowego 2018

© lassedesignen - Fotolia.com

Wybieramy kluczowe postacie i spółki rynku kapitałowego 2018 roku!

W trakcie 22 edycji Konferencji WallStreet poznamy laureatów plebiscytu „Herosi Rynku Kapitałowego”. Jak co roku wyróżnienie odbierze wskazany przez inwestorów dziennikarz oraz notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych spółka.

 

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zaprasza do głosowania w plebiscycie "Herosi Rynku Kapitałowego". Po raz kolejny zamierzamy wyróżnić i uhonorować spółki oraz dziennikarzy, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku kapitałowego. Zależy nam przede wszystkim na tym, by docenić wkład naszych Herosów w promowanie najwyższych standardów komunikacji i szerzenie wiedzy pośród uczestników rynku finansowego, w tym przede wszystkim wśród inwestorów indywidualnych. 

Nagrody Heros Rynku Kapitałowego zostaną przyznane w dwóch kategoriach:

 

  • Spółka giełdowa, która prowadzi dobre relacje inwestorskie, które skierowane są do inwestorów indywidualnych,
  • Dziennikarz ekonomiczny, który swoją działalnością i zaangażowaniem wpływa na edukację ekonomiczną inwestorów indywidualnych oraz ma bezpośredni wpływ na rynek kapitałowy.

  

Już teraz weź udział w głosowaniu i odbierz zniżkę na udział w 22 edycji Konferencji WallStreet!

 

Głosowanie na Herosów Rynku Kapitałowego odbywa się w dniach od 17 kwietnia do 14 maja 2018 r. Konkurs zakończony zostanie ogłoszeniem werdyktu podczas tegorocznej Konferencji WallStreet, odbywającej się w dniach 25-27 maja 2017 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie otrzymają 100 zł zniżki na uczestnictwo w Konferencji WallStreet 22.

 

UWAGA! Kod zniżkowy jest prezentowany po oddaniu głosu!


Szczegóły dotyczące zgłaszania kandydatów do nagród w plebiscycie jak również sposób odbioru nagród opisany został w regulaminie.

 

Nominowani dziennikarze

 

Mateusz Walczak, TVN24 BiS Adam Torchała, Bankier.pl Michał Sadrak, Obligacje.pl

 

Kamil Zatoński, Puls Biznesu Piotr Zając, Parkiet

 

 

 

 

Nominowane spółki

 

 

 


 

UWAGA! Głosowanie zakończone! Wyniki i laureci zostaną ogłoszeni na konferencji WallStreet 22.

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Wspieramy inwestorów

Herosi Rynku Kapitałowego 2018
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie