Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

SII poleca: Giełda Pełna Wartości, 20-21 kwietnia 2018 r.

Dla inwestorów początkujących i zaawansowanych, ale też dla rodzin z dziećmi, studentów i każdego kto chce spróbować sił na giełdzie, albo chociaż zobaczyć ją „od kuchni” -  już w kwietniu wyjątkowe wydarzenie – Dzień Inwestora Indywidualnego i Dzień Otwarty GPW (20 i 21 kwietnia - piątek i sobota) organizowany wraz z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie przy współpracy z Partnerami.

 

Poznaj rynek kapitałowy i triki inwestowania na warsztatach, spotkaniach i wykładach w siedzibie giełdy. Nie zabraknie atrakcji i niespodzianek. Odwiedź nas koniecznie!

 

 

 

Szczegółowe informacje:

www.gieldapelnawartosci.pl

 

 

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

SII poleca: Giełda Pełna Wartości, 20-21 kwietnia 2018 r.
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie