Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Premiera najnowszej produkcji 11 bit studios – Frostpunk, została zapowiedziana na 24 kwietnia

www.frostpunkgame.com

Premiera nowej, dużej produkcji 11 bit studios ponownie się przesunęła. Jeszcze nie tak dawno spółka informowała, że Frostpunk ma zadebiutować jeszcze w I kw. 2018 roku. Jednak dzisiaj deweloper oficjalnie zapowiedział datę premiery na 24 kwietnia 2018 roku.

 

Przy okazji priemiery spółka przygotowała kolejny materiał wideo, który udostępniła na swoim kanale w serwisie YouTube. Poniżej załączamy klip ujawniający datę premiery.

 

 

 

W ostatni dzień lutego 11 bit studios zaprezentowało kolejny trailer Frostpunka. Ten materiał również załączamy poniżej, z opisem gry, przedstawionym przez Aleksandera Kaucha, głównego programisty gameplayu.

 

Co czyni człowieka dobrym władcą? Albo ujmując to w inne słowa – co czyni człowieka skutecznym władcą? Jeśli jesteś demokratycznie wybranym liderem w jakimś nowoczesnym państwie albo jeśli rządzisz ostatnim miastem na Ziemi, starającym się przetrwać na zamarzniętej planecie, reguły władania zostają  takie same. Możesz starać się być szlachetnym władcą i słuchać ludu, bez względu na to, czy lud ma rację czy nie, albo możesz wierzyć w to, że twoje chłodne kalkulacje okażą się słuszne w czasie walki o przetrwanie. Wprowadzenie prawa Straż Sąsiedzka może być odpowiedzią na potrzebę poprawy bezpieczeństwa na ulicach… chyba, że uznasz to za niewystarczające lub nieefektywne i zdecydujesz się wysłać strażników, aby zaprowadzili spokój pałkami. Od uważnego, troskliwego nadzorcy do rygorystycznego wizjonera, który stawia przetrwanie ponad przyzwoitością – to będzie spektrum twoich wyborów jako gracza.

 

 

Inwestorzy zareagowali optymistycznie na komunikat spółki. Najwyraźniej bardziej niż kolejne przesunięcie premiery ucieszył ich fakt podania twardej daty premiery w niedalekiej przyszłości. Na początku dzisiejszej sesji notowania 11 bit studios zwyżkowały nawet o 7,1%, choć do okolic godziny 13:30 zwyżki stopniały do 4%. Kurs akcji wyznaczył nowe historyczne maksimum, jednocześnie wybijając górą z rocznej konsolidacji.

 

11 bit studios – wykres kursu akcji
 
Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w programie AmiBroker; Dane: Stooq.pl.

 

 

Źródło: 11 bit studios S.A.

Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

19.06.2018, Newsroom

WIG najniżej od lutego 2017 roku. Zobacz, jak wypada na tle innych giełd regionu

19.06.2018, Newsroom

WIG najniżej od lutego 2017 roku. Zobacz, jak wypada na tle innych giełd regionu

"Wojna handlowa" oraz zmiany stóp procentowych Fed niekorzystnie wpływają na giełdy Europy Środkowo-Wschodniej.

Zobacz więcej

Premiera najnowszej produkcji 11 bit studios – Frostpunk, została zapowiedziana na 24 kwietnia
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie