Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych ]

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt „Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

 

Cele projektu:

Głównym celem projektu jest internacjonalizacja działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz zwiększenie przychodów z działalności i uzyskanie długoterminowej przewagi konkurencyjnej Wnioskodawcy poprzez opracowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej. Realizacja projektu przyczyni się do zwiększenia skali świadczonych usług na rynkach zagranicznych. Cele projektu zostaną zrealizowane poprzez profesjonalne opracowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przy wykorzystaniu możliwych do wyboru działań proeksportowych, międzynarodowych, działań w zakresie nawiązania kontaktów gospodarczych, która następnie zostanie wdrożona w ciągu co najmniej 36 miesięcy.

 

Planowane efekty:

  1. Liczba przedsiębiorstw wspartych w zakresie internacjonalizacji działalności: 1 szt.
  2. Liczba przedsiębiorstw otrzymujących wsparcie: 1 przedsiębiorstwo.
  3. Liczba przedsiębiorstw otrzymujących dotacje: 1 przedsiębiorstwo.

 

Wartość projektu:

Całkowita wartość projektu: 49 200,00 PLN

Kwota kosztów kwalifikowalnych: 40 000,00 PLN

 

Wkład Funduszy Europejskich:

Kwota dofinansowania: 34 000,00 PLN

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

Zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Grupą Kapitałową PZU, który odbędzie się 22 marca (czwartek) o godz. 12:00. Na pytania inwestorów odpowie Tomasz Kulik, Członek Zarządu PZU SA i PZU Życie SA.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie