Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

WallStreet 22 – Pakiet VIP

Poznaj Konferencję WallStreet z innej strony! Poczuj się wyjątkowo, przyjedź jako VIP i ciesz się luksusem podczas szczególnego wydarzenia, które gromadzi wszystkich przedstawicieli rynku kapitałowego. Nawiązywanie nowych relacji nigdy nie było prostsze. Pakiet VIP powstał z myślą o osobach ceniących sobie najwyższą jakość, ale także o tych, które najbardziej efektywnie chcą wykorzystać czas spędzony na największej inwestorskiej konferencji w tej części Europy.


Dlaczego warto przyjechać jako VIP na Konferencję WallStreet?

 

Weź udział w 3-dniowej konferencji, podczas której odbędzie się ponad 40 wykładów i warsztatów, panele dyskusyjne oraz debaty gospodarcze. Spędź te trzy dni w pokoju jednoosobowym wraz z pełnym wyżywieniem (zakwaterowanie od czwartku 24 maja do niedzieli 27 maja).  Skorzystaj ze strzeżonego parkingu na terenie Hotelu Gołębiewski.


 

Niczym się nie przejmuj, dedykowany Concierge jest do Twojej dyspozycji przez całą konferencję. Nie czekaj w kolejkach, goście VIP w pierwszej kolejnością są obsługiwani na recepcji konferencyjnej.Nie przepadasz za wrzawą? Wolisz kameralne spotkania? Lunch dedykowany gościom VIP, z obsługą kelnerską powinien Cię ucieszyć.Po ciężkim, pracowitym dniu, nic tak nie poprawi nastroju, jak masaż w hotelowym SPA. Pozwól swojemu ciału, także, cieszyć się luksusem. Wypoczęte ciało i umysł z pewnością wpłyną na samopoczucie na kolejny dzień wrażeń.Cenisz sobie dobrą kawę, czy whisky w luksusowej atmosferze? Odwiedź VIP-Room między wykładami i przy dobrym trunku nawiąż nowe relacje. Dedykowana przestrzeń, bar, catering i towarzystwo wyjątkowych gości jest świetną alternatywą odpoczynku podczas konferencji. Spotkaj członków zarządu spółek giełdowych, prelegentów oraz vipów.Zajmij pierwsze miejsca podczas wieczornej gali oraz koncertu Anity Lipnickiej. Usiądź w towarzystwie wyjątkowych gości i najważniejszych partnerów konferencji WallStreet. Pozwól się urzec muzyką artystki także po wydarzeniu, otrzymując płytę wraz z autografem Anity.Przede wszystkim to nam, Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych, będzie bardzo miło Państwa gościć. Zostań z nami jeszcze przez rok, będąc członkiem na poziomie rozszerzonym.


Cena PAKIETU VIP wynosi 3499 zł
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Beatą Romaniewicz:
e-mail: bromaniewicz@sii.org.pl
tel.: +48 71 332 95 60

 

 

Partnerzy pakietu VIP

 

 

 

 

Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

19.06.2018, Newsroom

WIG najniżej od lutego 2017 roku. Zobacz, jak wypada na tle innych giełd regionu

19.06.2018, Newsroom

WIG najniżej od lutego 2017 roku. Zobacz, jak wypada na tle innych giełd regionu

"Wojna handlowa" oraz zmiany stóp procentowych Fed niekorzystnie wpływają na giełdy Europy Środkowo-Wschodniej.

Zobacz więcej

Wspieramy inwestorów

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie