Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Ruszają zapisy na akcje Spółki AD.DRĄGOWSKI S.A.

Oferta publiczna

 

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 5 do 12 czerwca 2008 r. odbywają się zapisy na akcje AD.DRĄGOWSKI S.A. Zapisy będą przyjmowane w konsorcjum biur maklerskich na terenie całego kraju. Adresy punktów obsługi klienta na stronach internetowych spółki domu maklerskiego www.dragowski.pl i www.bmdnbnord.pl . 

 

Ponadto publikujemy harmonogram oferty publicznej, który zamieszczamy poniżej:

4 czerwca 2008 r.   – ustalenia ceny emisyjnej

5 czerwca 2008 r.   – rozpoczęcie przyjmowania zapisów na akcje oferowane

12 czerwca 2008 r. – zamknięcie przyjmowania zapisów na akcje oferowane

12 czerwca 2008 r. – zakończenie publicznej subskrypcji Akcji Serii C

19 czerwca 2008 r. – dokonanie przydziału Akcji Oferowanych

26 czerwca 2008 r. – debiut giełdowy

 

Przypominamy, że publiczna oferta Akcji spółki obejmuje:

  • 400.000 Akcji zwykłych na okaziciela Serii B
  • nie więcej niż 5.000.000 Akcji zwykłych na okaziciela Serii C i nie mniej niż 3.000.000 Akcji
    zwykłych na okaziciela Serii C

 

Oferta Akcji podzielona jest na dwie transze:

  • Transza Małych inwestorów 1.800.000 Akcji Serii C
  • Transza Dużych Inwestorów 3.200.000 Akcji Serii C

 

Z emisji nowych akcji spółka planuje pozyskać 20mln zł, 18,8mln zł netto. Z tego 8,8mln zł zostanie przeznaczonych na otwarcie nowych biur w największych aglomeracjach w Polsce. W trzecim kwartale tego roku AD.DRĄGOWSKI S.A. otworzy swoje biura w Łodzi. W następnej kolejności przyjdzie czas na Kraków, Katowice i Gdańsk. Średni koszt uruchomienia jednego biura to 0,5mln zł.

 

10mln zł posłuży spółce do  wspomagania obrotu nieruchomościami, czyli zakupu lokalu w celu dalszej odsprzedaży. Na rok 2008 zaplanowano 20 takich transakcji.

W 2006 r. przychody agencji AD.DRĄGOWSKI S.A. ze sprzedaży wyniosły 8 868 958 zł., a w 2007 11 074 364 zł., w roku 2008 planowany jest dalszy wzrost.

 

Podmiotem pełniącym funkcję oferującego Akcje w ramach oferty publicznej jest Dom Maklerski DnB NORD Sp. z o.o. Zgodnie z aneksem do prospektu emisyjnego spółki zapisy na akcje będą prowadzone w konsorcjum biur maklerskich.

 

Niniejszy materiał informacyjny nie stanowi i nie zawiera oferty ani zaproszenia do subskrypcji papierów wartościowych ani do złożenia oferty sprzedaży papierów wartościowych będących przedmiotem publicznej oferty. Materiał niniejszy służy wyłącznie celom informacyjnym, a dane w nim zamieszczone nie mogą być traktowane, jako rekomendacja mogąca być podstawą do podejmowania decyzji inwestycyjnych.

 

Wszelkie decyzje inwestycyjne dotyczące papierów wartościowych będących przedmiotem publicznej oferty AD.DRĄGOWSKI S.A. powinny być podejmowane po szczegółowej analizie treści całego prospektu emisyjnego Spółki. Prospekt jest jedynym dokumentem zawierającym kompleksowe informacje o AD.DRĄGOWSKI S.A. oraz o publicznej ofercie akcji Spółki.

 

Prospekt Emisyjny AD.DRĄGOWSKI S.A. jest dostępny na stronach internetowych www.dragowski.pl i www.bmdnbnord.pl .

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

22.03.2018, Newsroom

7 banków z wytycznymi KNF. Na jaką dywidendę mogą liczyć akcjonariusze?

22.03.2018, Newsroom

7 banków z wytycznymi KNF. Na jaką dywidendę mogą liczyć akcjonariusze?

Komisja Nadzoru Finansowego przekazała bankom wytyczne dotyczące dywidendy z zysku za 2017 rok. Takie działanie komisji ma na celu zwiększenie funduszy własnych banków.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie