Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Jedyna taka inwestycja w Polsce — aparthotel na stoku!

INFINITY Zieleniec ski & spa to luksusowy aparthotel zlokalizowany bezpośrednio na stoku w jednym z najbardziej urokliwych ośrodków narciarskich - Zieleniec Ski Arena.

Architektura

Obiekt składał się będzie z trzech przenikających się brył, usytuowanych tarasowo na zboczu jednego ze stoków w centralnej części Zieleńca. Dzięki temu wszystkie pokoje będą miały widok na trasy narciarskie: od frontu - w górę stoków, a po drugiej stronie - w dół, na zapierającą dech w piersi panoramę. Zastosowane na elewacjach drewniane elementy będą nawiązywać do otaczającej przyrody i górskiego krajobrazu.

 

Więcej niż apartamenty

Jako pierwszy tak ekskluzywny obiekt w regionie, INFINITY Zieleniec ski & spa wpisuje się w niszę ofertową lokalnych obiektów noclegowych. Oprócz apartamentów, znajdzie się w nim basen ze strefą spa & wellness, siłownia, zaplecze konferencyjne, narciarnie, restauracje, strefa après ski i przyziemny garaż.

 

   

Stacja narciarska z klimatem

Unikalny mikroklimat Gór Orlickich, ponad 160 dni sezonu narciarskiego, łącznie 29 wyciągów i kolei linowych, ponad 22 km tras zjazdowych - wszystko to sprawia, że Zieleniec Ski Arena cieszy się dużą popularnością wśród odwiedzających.

 

 

   

Apartamenty inwestycyjne - do 7% w skali roku!

Luksusowe apartamenty INFINITY Zieleniec ski & spa są sprzedawane pod klucz wraz z wyposażeniem w najwyższym standardzie. Jest to pełna forma własności z księgą wieczystą. Dostępne są lokale 1-, 2- i 3-pokojowe, większość z balkonem lub loggią. Ceny lokali zaczynają się już od 9 600 zł netto za m2. Zawierając umowę najmu z operatorem, właściciel otrzymuje co miesiąc gwarantowaną stopę zwrotu (do 7% od zainwestowanej kwoty netto w skali roku), niezależnie od tego, czy lokal jest wynajęty czy nie.

Program lojalnościowy

Właściciel apartamentu może korzystać w sposób nieograniczony z basenów, saun, jacuzzi i innych atrakcji - tak zimowych, jak i letnich - na zasadach pobytów właścicielskich. Pozwala to cieszyć się zarówno sezonem narciarskim, jak i atrakcjami letnimi. Taka możliwość istnieje nawet w przypadku oddania apartamentu w zarządzanie operatorowi najmu. Dodatkowo, każdy właściciel apartamentu objęty zostanie programem lojalnościowym, przewidującym promocje i upusty w Czarna Góra Resort.


Umów się na indywidualną prezentację:
534 104 215
570 006 816
www.infinity.czarnagora.pl/
infinity@czarnagora.pl

 

Źródło: Czarna Góra S.A.

Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

22.06.2018, Newsroom

6 spółek z NewConnect, których raporty roczne wzbudziły zastrzeżenia audytorów cz. 1

22.06.2018, Newsroom

6 spółek z NewConnect, których raporty roczne wzbudziły zastrzeżenia audytorów cz. 1

Opinia biegłego rewidenta na temat raportu rocznego spółki to jeden z dokumentów, na który warto zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Zobacz więcej

Jedyna taka inwestycja w Polsce — aparthotel na stoku!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie