Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Jedyna taka inwestycja w Polsce — aparthotel na stoku!

INFINITY Zieleniec ski & spa to luksusowy aparthotel zlokalizowany bezpośrednio na stoku w jednym z najbardziej urokliwych ośrodków narciarskich - Zieleniec Ski Arena.

Architektura

Obiekt składał się będzie z trzech przenikających się brył, usytuowanych tarasowo na zboczu jednego ze stoków w centralnej części Zieleńca. Dzięki temu wszystkie pokoje będą miały widok na trasy narciarskie: od frontu - w górę stoków, a po drugiej stronie - w dół, na zapierającą dech w piersi panoramę. Zastosowane na elewacjach drewniane elementy będą nawiązywać do otaczającej przyrody i górskiego krajobrazu.

 

Więcej niż apartamenty

Jako pierwszy tak ekskluzywny obiekt w regionie, INFINITY Zieleniec ski & spa wpisuje się w niszę ofertową lokalnych obiektów noclegowych. Oprócz apartamentów, znajdzie się w nim basen ze strefą spa & wellness, siłownia, zaplecze konferencyjne, narciarnie, restauracje, strefa après ski i przyziemny garaż.

 

   

Stacja narciarska z klimatem

Unikalny mikroklimat Gór Orlickich, ponad 160 dni sezonu narciarskiego, łącznie 29 wyciągów i kolei linowych, ponad 22 km tras zjazdowych - wszystko to sprawia, że Zieleniec Ski Arena cieszy się dużą popularnością wśród odwiedzających.

 

 

   

Apartamenty inwestycyjne - do 7% w skali roku!

Luksusowe apartamenty INFINITY Zieleniec ski & spa są sprzedawane pod klucz wraz z wyposażeniem w najwyższym standardzie. Jest to pełna forma własności z księgą wieczystą. Dostępne są lokale 1-, 2- i 3-pokojowe, większość z balkonem lub loggią. Ceny lokali zaczynają się już od 9 600 zł netto za m2. Zawierając umowę najmu z operatorem, właściciel otrzymuje co miesiąc gwarantowaną stopę zwrotu (do 7% od zainwestowanej kwoty netto w skali roku), niezależnie od tego, czy lokal jest wynajęty czy nie.

Program lojalnościowy

Właściciel apartamentu może korzystać w sposób nieograniczony z basenów, saun, jacuzzi i innych atrakcji - tak zimowych, jak i letnich - na zasadach pobytów właścicielskich. Pozwala to cieszyć się zarówno sezonem narciarskim, jak i atrakcjami letnimi. Taka możliwość istnieje nawet w przypadku oddania apartamentu w zarządzanie operatorowi najmu. Dodatkowo, każdy właściciel apartamentu objęty zostanie programem lojalnościowym, przewidującym promocje i upusty w Czarna Góra Resort.


Umów się na indywidualną prezentację:
534 104 215
570 006 816
www.infinity.czarnagora.pl/
infinity@czarnagora.pl

 

Źródło: Czarna Góra S.A.

Zobacz również:

11.01.2018, Aktualności

Winter Capital Market Games 2018 – 9-11 marca w Czarnej Górze!

11.01.2018, Aktualności

Winter Capital Market Games 2018 – 9-11 marca w Czarnej Górze!

IV edycja Zimowych Igrzysk Rynku Kapitałowego odbędzie się w dniach 9-11 marca 2018 r. na terenie jednej z najnowocześniejszych stacji narciarskich w Czarnej Górze w Kotlinie Kłodzkiej.

Zobacz więcej

16.01.2018, Ze spółek

Trwają zapisy w wezwaniu na akcje Robyg. Co inwestor powinien zrobić, by się zapisać?

16.01.2018, Ze spółek

Trwają zapisy w wezwaniu na akcje Robyg. Co inwestor powinien zrobić, by się zapisać?

W dniu 1 grudnia 2017 r. Bricks Acquisitions Limited, podmiot pośrednio należący do Goldman Sachs Group, ogłosił wezwanie na wszystkie akcje Robyg SA („Robyg”), jednego z czołowych deweloperów mieszkaniowych w Polsce.

Zobacz więcej

Jedyna taka inwestycja w Polsce — aparthotel na stoku!