Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Dnia 15 listopada 2017 r. dla spółek, których akcje są notowane na rynku NewConnect, minął termin publikacji raportów okresowych za III kwartał 2017 r. Raportu kwartalnego nie opublikowało do dzisiaj siedem spółek. W sześciu przypadkach zaniedbania dopuściły się spółki już wpisane na Listę Ostrzeżeń SII. Jeden emitent został wpisany na Listę Ostrzeżeń SII.

Nieszczęśliwa siódemka 

Poniżej znajduje się pełna lista podmiotów, które do dnia 20 listopada 2017 r. nie opublikowały raportu okresowego za III kwartał 2017 r.:

1) Admiral Boats S.A.
2) Centrum Wspierania Projektów Europejskich S.A.*
3) GC Investment S.A. w upadłości układowej

4) Loyd S.A.
5) Grupa Jaguar S.A.
6) DASE S.A.
7) Alkal S.A.
* podmiot wpisany na Listę Ostrzeżeń SII

Rynek regulowany GPW

W przypadku spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. na Liście Ostrzeżeń SII pojawił się jedynie jeden nowy wpis. W związku z wydanym w dniu 17 listopada 2017 r. przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku VI Wydział Gospodarczy postanowieniem o otwarciu postępowania sanacyjnego spółki Vistal Gdynia S.A. na Liście Ostrzeżeń SII pojawił się wpis o Postępowaniu restrukturyzacyjnym przedmiotowej spółki.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Znaczne zmiany na Liście Ostrzeżeń SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie