Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Psychologia inwestowania na giełdzie. Bezpłatny webinar Pawła Szczepanika (zapis szkolenia)

Na najbliższym webinarze poruszymy dwa tematy. W pierwszej części odpowiemy na pytanie, dlaczego 90% traderów traci pieniądze na giełdzie. W drugiej części webinaru, będącej konsekwencją części pierwszej, zajmiemy się praktycznym aspektem psychologii tłumu.

 

Przyjmując założenie wstępne, że Bill Gates i Warren Buffet są aktualnie najbardziej inteligentnymi inwestorami, spróbujmy sobie odpowiedzieć na pytanie: Co ma zrobić przeciętny inwestor niezadowolony ze swoich wyników w obecnych czasach? Czy trzeba być mądrzejszym od Einsteina?

 

  • Poznamy cztery powody, przez które inwestorzy tracą pieniądze na giełdzie.
  • Poznamy powody takiego, a nie innego zachowania inwestorów.
  • Czy zasady inwestycyjne wpajane nam przez rynkowych guru są słuszne?
  • Propozycja modelu nowej strategii inwestycyjnej zbudowanej na podstawie powyższych błędów inwestycyjnych.


Jak wiele razy obiecałeś sobie przed sesją, że się nie wystraszysz i nie sprzedasz tych akcji? Albo obiecałeś sobie, że dziś nie zrobisz żadnej transakcji, bo rynek jest niejasny.

 

Jak często Ci się zdarzyło nie dotrzymać danego słowa? Dałeś sam sobie słowo przed otwarciem rynku, a po godzinie już zmieniłeś zdanie. Jak często po zakończeniu notowań żałowałeś, że nie dotrzymałeś danego samemu sobie słowa?


Jeśli przeczytałeś te pytania, to już wiesz o czym będzie najbliższy webinar, na który Cię serdecznie zapraszam już w najbliższy czwartek, 23 listopada, o godzinie 18:30.

 

Psychologia inwestowania na giełdzie

Zapis szkolenia

 

Webinar poprowadzi:

 

Paweł Szczepanik – dr nauk ekonomicznych, makler z uprawnieniami doradczymi, analityk techniczny. Obecnie prowadzi kursy z zakresu inwestowania w firmie Szkolenia z Inwestycji Giełdowych. Posiada blisko 25-lat praktyki rynkowej, w tym 18 lat pracy w renomowanym biurze maklerskim. W 1998 roku pracował nad przygotowaniem do wprowadzenia do obrotu kontraktów terminowych, co zaowocowało zawarciem pierwszej – w historii Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych – transakcji terminowej. Wielokrotny wykładowca podczas konferencji WallStreet oraz Profesjonalny Inwestor organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Wykładowca podczas konferencji organizowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Prelegent wykładów organizowanych w ramach Akcjonariatu Obywatelskiego przy współpracy z Ministerstwem Skarbu Państwa oraz na konferencjach organizowanych przez wyższe uczelnie ekonomiczne na terenie całego kraju. Ekspert programów TVN24 Biznes i Świat.

 

Poniżej znajduje się zapis szkolenia. Dostęp po zalogowaniu dla osób posiadających darmowe konto w serwisie www.sii.org.pl.

 

 

 

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

21.06.2018, Newsroom

Ropa naftowa tanieje na rynkach przed posiedzeniem OPEC

21.06.2018, Newsroom

Ropa naftowa tanieje na rynkach przed posiedzeniem OPEC

Ceny ropy naftowej na światowych rynkach zaczęły mocno spadać.

Zobacz więcej

Psychologia inwestowania na giełdzie. Bezpłatny webinar Pawła Szczepanika (zapis szkolenia)
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie