Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Noble Securities

 

 

Dom maklerski Noble Securities S.A., od ponad 25 lat aktywnie uczestniczy na rynku kapitałowym, oferując inwestowanie w akcje, obligacje, inne papiery wartościowe oraz produkty niebrokerskie. Dom maklerski jest aktywnym uczestnikiem rynku corporate finance.

 

Oferta inwestycyjna Noble Securities S.A. dostępna jest zarówno poprzez Internet, jak i w 17 Punktach Obsługi Klienta zlokalizowanych w całej Polsce.

 

W 2018 roku Noble Securities S.A. został Partnerem Strategicznym projektów edukacyjnych ATrakcyjne Spółki oraz Techniczny Portfel SII, których organizatorem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. 

 

Noble Securities oferuje:

 

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku maklerskiego PREMIUM,
 • dostęp do szerokiego wachlarza instrumentów finansowych,
 • atrakcyjne warunki inwestowania,
 • bezpłatną usługę doradztwa inwestycyjnego,      

 

Informujemy, że Noble Securities S.A. przygotował specjalną promocję dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidulanych. Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2018 r.

Korzyści dla członków SII:

Atrakcyjne oprocentowanie na rachunku:

 

W ramach promocji oprocentowane zostaną środki pieniężne znajdujące się na rachunku maklerskim. Oprocentowanie, które wynosi 1,5% w skali roku, naliczane jest każdego dnia od momentu przystąpienia do promocji, do dnia zakupu obligacji, jednak nie później, niż do ostatniego dnia obowiązywania promocji, a w przypadku zawarcia umowy na usługę doradztwa inwestycyjnego do ostatniego dnia obowiązywania promocji. Naliczanie i dopisanie odsetek do salda rachunku maklerskiego odbywać się będzie kwartalnie w ciągu 7 dni roboczych, po zakończeniu każdego kwartału kalendarzowego okresu obowiązywania promocji.

 

Obniżone stawki prowizji, które wynoszą: 

 

 • 0,18% wartości zlecenia od zleceń wykonywanych w obrocie zorganizowanym, dotyczących akcji, jednak nie mniej niż 5 zł od zlecenia, 
 • 0,15% wartości zlecenia od zleceń wykonywanych w obrocie zorganizowanym, dotyczących obligacji, jednak nie mniej niż 5 zł od zlecenia, 
 • 5 zł / sztukę w przypadku zleceń na indeksowe kontrakty terminowe, 
 • 2,5 zł / sztukę w przypadku zleceń na akcyjne kontrakty terminowe,
 • 0,4 zł / sztukę w przypadku zleceń na walutowe kontrakty terminowe.

Jak skorzystać z promocji?

Warunkiem skorzystania z promocji jest:

 

 

Ponadto, aby skorzystać z oprocentowania środków, w okresie obowiązywania promocji należy: 

 

 • zakupić obligacje na rynku pierwotnym, wtórnym lub poza obrotem zorganizowanym, za pośrednictwem Noble Securities S.A.

lub 

 • podpisać umowę na usługę doradztwa inwestycyjnego

 

Zapoznaj się ze szczegółami promocji dostępnymi w Regulaminie

 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami w Punktach Obsługi Klienta lub za pomocą formularza kontaktowego.

 

Ogłoszenie stanowi materiał promocyjny usług Noble Securities S.A. („NS”) i jest kierowane do osób, dla których usługa odpowiada ich potrzebom. Zasady promocji dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, znajdują się w regulaminie, który dostępny jest na: www.noblesecurities.pl. Inwestowanie w instrumenty finansowe, wiąże się z różnego rodzaju ryzykiem. Szczegółowe informacje o ryzyku związanym z inwestowaniem dostępne są na stronie internetowej www.noblesecurities.pl, a szczegółowe informacje o świadczonych przez NS usługach maklerskich oraz prowadzeniu przez NS rachunków maklerskich znajdują się w „Regulaminie świadczenia przez Noble Securities S.A. usług maklerskich oraz prowadzenia rachunków papierów wartościowych i rachunków pieniężnych” zamieszczonym na stronie internetowej www.noblesecurities.pl w zakładce Dom maklerski | Rachunek maklerski | Dokumenty | Regulaminy. NS podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

22.06.2018, Newsroom

6 spółek z NewConnect, których raporty roczne wzbudziły zastrzeżenia audytorów cz. 1

22.06.2018, Newsroom

6 spółek z NewConnect, których raporty roczne wzbudziły zastrzeżenia audytorów cz. 1

Opinia biegłego rewidenta na temat raportu rocznego spółki to jeden z dokumentów, na który warto zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Zobacz więcej

Noble Securities
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie