Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Noble Securities

 

 

Dom maklerski Noble Securities S.A., od ponad 23 lat aktywnie uczestniczy na rynku kapitałowym oferując inwestowanie w akcje, obligacje, inne papiery wartościowe oraz produkty niebrokerskie. Dom maklerski jest aktywnym uczestnikiem rynku corporate finance.

 

Oferta inwestycyjna Noble Securities S.A. dostępna jest zarówno poprzez Internet, jak i w 17 Punktach Obsługi Klienta zlokalizowanych w całej Polsce.

 

W 2017 r., drugi rok z rzędu dom maklerski Noble Securities S.A. został nagrodzony, przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., za największą aktywność animatora na rynku kontraktów terminowych w 2016 r. Dodatkowo Departament Analiz Rynkowych Noble Securities S.A. stanął na podium, w organizowanej przez gazetę giełdową PARKIET, rywalizacji portfeli fundamentalnych.

 

Noble Securities oferuje:

 

 • 0 zł za otwarcie rachunku,
 • 0 zł za prowadzenie rachunku maklerskiego,
 • dostęp do szerokiego wachlarza instrumentów finansowych,
 • atrakcyjne warunki inwestowania,
 • System maklerski NSmobile dostępny na stronie https://nsmobile.pl 

 

Informujemy, że Noble Securities S.A. przygotował specjalną promocję dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidulanych. Promocja obowiązuje do 29 grudnia 2017 r.

Korzyści dla członków SII:

Atrakcyjne oprocentowanie na rachunku:

 

W ramach promocji oprocentowane zostaną środki pieniężne znajdujące się na rachunku maklerskim. Oprocentowanie, które wynosi 1% w skali roku, naliczane jest każdego dnia od momentu przystąpienia do promocji, do dnia złożenia zapisu na obligacje lub złożenia zlecenia zakupu obligacji, jednak nie później, niż do ostatniego dnia obowiązywania promocji, a w przypadku zawarcia umowy na usługę doradztwa inwestycyjnego do ostatniego dnia obowiązywania promocji.

 

Obniżone stawki prowizji, które wynoszą: 

 

 • 0,19% wartości zlecenia od zleceń wykonywanych w obrocie zorganizowanym, dotyczących akcji, jednak nie mniej niż 5 zł od zlecenia, 
 • 0,15% wartości zlecenia od zleceń wykonywanych w obrocie zorganizowanym, dotyczących obligacji, jednak nie mniej niż 5 zł od zlecenia, 
 • 5 zł / sztukę w przypadku zleceń na indeksowe kontrakty terminowe, 
 • 2,5 zł / sztukę w przypadku zleceń na akcyjne kontrakty terminowe,
 • 0,4 zł / sztukę w przypadku zleceń na walutowe kontrakty terminowe.

Jak skorzystać z promocji?

Warunkiem skorzystania z promocji jest:

 

 

Ponadto, aby skorzystać z oprocentowania środków, w okresie obowiązywania promocji należy: 

 

 • zakupić obligacje na rynku pierwotnym, wtórnym lub poza obrotem zorganizowanym, za pośrednictwem Noble Securities S.A.

lub 

 • podpisać umowę na usługę doradztwa inwestycyjnego

 

Zapoznaj się ze szczegółami promocji dostępnymi w Regulaminie

 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami w Punktach Obsługi Klienta lub za pomocą formularza kontaktowego.

 

Ogłoszenie stanowi materiał promocyjny usług Noble Securities S.A. („NS”) i jest kierowane do osób, dla których usługa odpowiada ich potrzebom. Zasady promocji dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, znajdują się w regulaminie, który dostępny jest na: www.noblesecurities.pl. Inwestowanie w instrumenty finansowe, wiąże się z różnego rodzaju ryzykiem. Szczegółowe informacje o ryzyku związanym z inwestowaniem dostępne są na stronie internetowej www.noblesecurities.pl, a szczegółowe informacje o świadczonych przez NS usługach maklerskich oraz prowadzeniu przez NS rachunków maklerskich znajdują się w „Regulaminie świadczenia przez Noble Securities S.A. usług maklerskich oraz prowadzenia rachunków papierów wartościowych i rachunków pieniężnych” zamieszczonym na stronie internetowej www.noblesecurities.pl w zakładce Dom maklerski | Rachunek maklerski | Dokumenty | Regulaminy. NS podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

14.12.2017, Newsroom

Dawne Briju z decyzją Urzędu Skarbowego – zaległy podatek VAT oceniono na 7,7 mln zł

14.12.2017, Newsroom

Dawne Briju z decyzją Urzędu Skarbowego – zaległy podatek VAT oceniono na 7,7 mln zł

Spółka otrzymała wynik kontroli wydany przez Naczelnika Wielkopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Poznaniu. Urząd zakwestionował transakcje z trzema kontrahentami.

Zobacz więcej

Noble Securities