Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Hossa! Ile jeszcze potrwa koniunktura na giełdach? Cykl szkoleniowy DM mBanku i GPW

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cyklu spotkań szkoleniowych Tour de POK, organizowanego przez Dom Maklerski mBanku i GPW.

 

Tegoroczna edycja „Tour de POK” obejmuje wykłady dotyczące bieżącej sytuacji rynkowej – spróbujemy odpowiedzieć na kluczowe pytanie: ile jeszcze potrwa dobra koniunktura na światowych giełdach? Porozmawiamy też o ermanometrii, zmienności i momentum inwestycyjnym, przyjrzymy się kontraktom terminowym i jednostkom inwestycyjnym ETF przez pryzmat analizy fundamentalnej i technicznej.

Zapraszamy już od 18 października do Lublina, Bydgoszczy, Sopotu, Wrocławia, Poznania, Białegostoku i Warszawy.

„Tour de POK” to wyjątkowa okazja, aby spotkać się i porozmawiać z analitykami, których czytasz w „Parkiecie”, oglądasz w TV i słuchasz w czasie webinarów, a także szansa, by rozwiać wątpliwości i doprecyzować niuanse.

Zgłoszenia oraz szczegóły na stronach DM mBanku, zapraszamy do udziału w 7 miastach:

 

  • 18.10.17 (środa), Lublin
  • 25.10.17 (środa), Bydgoszcz
  • 26.10.17 (czwartek), Sopot
  • 8.11.17 (środa), Poznań
  • 15.11.17 (środa), Wrocław
  • 22.11.17 (środa), Białystok
  • 28.11.17 (wtorek), Warszawa

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

Hossa! Ile jeszcze potrwa koniunktura na giełdach? Cykl szkoleniowy DM mBanku i GPW
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie