Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

„Index Cup” - darmowy konkurs inwestycyjny z DM TMS Brokers

W poniedziałek 25 września rusza „Index Cup” – darmowy konkurs inwestycyjny, którego Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych jest partnerem. Rywalizacja potrwa 3 tygodnie i obejmuje 19 najważniejszych światowych indeksów. Zasady są bardzo proste, zwycięzcami zostaną inwestorzy, którzy na koniec osiągną najwyższe stopy zwrotu z inwestycji. Jest o co walczyć – najlepszy uczestnik otrzyma 25 000 PLN, rachunki kolejnych 10-ciu zostaną natomiast uznane kwotą po 1000 PLN.


Udział w konkursie jest bezpłatny. Do zakwalifikowania się w nim wystarczy rejestracja na stronie konkursowej gielda.tms.pl


Każdy inwestor, biorący udział w konkursie otrzymuje rachunek maklerski zasilony wirtualną kwotą 50 000 zł. Zadaniem jest osiągniecie jak najwyższej stopy zwrotu z inwestycji dokonywanych jedynie na kontraktach na indeksy z całego świata m.in. WIG20, DAX, S&P500, Dow Jones, CAC40 czy IBEX.


Konkurs jest doskonałą okazją na zapoznanie się z działaniem kontraktów CFD na indeksy. Wśród ich zalet należy wymienić stały spread przy otwieraniu i zamykaniu pozycji, brak opłat giełdowych i prowizji oraz punktów swapowych, co pozwala na utrzymywanie pozycji w portfelu przez dłuższy czas bez dodatkowych kosztów. Uczestnicy mogą zajmować również krótkie pozycje. Dodatkowymi walorami są tu długie godziny handlu i minimalny rozmiar kontraktu na poziomie 0,01 lota (stena część standardowego kontraktu futures).


Aby zyskać dodatkową przewagę nad rynkiem, inwestor może śledzić wpisy rynkowe analityków i maklerów TMS Brokers publikowane w serwisie analitycznym TMS NonStop. W jednym miejscu prezentuje on najważniejsze sygnały rynkowe, raporty oraz narzędzia do samodzielnej analizy. Użytkownicy TMS NonStop otrzymują informacje o wszystkich okazjach inwestycyjnych najszybciej jak to możliwe.


Dodatkowo dla osób chcących poszerzyć wiedzę w zakresie kontraktów na indeksy z całego świata Dom Maklerski TMS Brokers przygotował dedykowane szkolenia. W ich trakcie dokonana zostanie analiza opłacalności i korelacji pomiędzy poszczególnymi rynkami. Przedstawione zostaną również bieżące analizy. Na szkolenia można się zarejestrować na stronie konkursu: gielda.tms.pl

 


Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski na polskim rynku. Od ponad 13 lat zapewnia inwestorom dostęp do szerokiej gamy produktów z najważniejszych giełd świata - walut, kontraktów na indeksy, surowców oraz kontraktów na akcje. Spółka codziennie wspiera swoich klientów w podejmowaniu decyzji transakcyjnych dostarczając bieżące analizy rynkowe, rekomendacje oraz sygnały inwestycyjne dla wszystkich kluczowych instrumentów finansowych. Wysoką jakość oferowanych przez TMS Brokers usług potwierdzają liczne nagrody m.in. Money.pl No.1 Forex Platform 2015, FX Week Short-Term Ranking 2015, Bloomberg FX Forecast Accuracy, Ranking 2015, Best Central Europe FX Broker 2011 - World Finance. Spółka podlega Komisji Nadzoru Finansowego i uczestniczy w systemie rekompensat prowadzonym przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. 

Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

21.06.2018, Newsroom

Ropa naftowa tanieje na rynkach przed posiedzeniem OPEC

21.06.2018, Newsroom

Ropa naftowa tanieje na rynkach przed posiedzeniem OPEC

Ceny ropy naftowej na światowych rynkach zaczęły mocno spadać.

Zobacz więcej

„Index Cup” - darmowy konkurs inwestycyjny z DM TMS Brokers
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie