Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

AmRest przed historycznym wydarzeniem, czy dojdzie do niego już w tym tygodniu?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania z bieżącą analizą techniczną spółki AmRest, która niedługo może zapisać kolejny rozdział w historii swoich notowań. W dniu dzisiejszym zapraszamy również na dodatkową porcję komentarzy analitycznych, w których wzięliśmy pod lupę aż 6 walorów z warszawskiego parkietu. 

 

Analiza techniczna spółek z GPW (webinar analityczny)

Poniedziałek, 04.09, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Więcej informacji

 


 

         1. AmRest

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Nie da się ukryć, że podczas środowej sesji na wyróżnienie zasługuje spółka AmRest. Podyktowane jest to dynamicznymi wzrostami o ponad 2%, a także historycznym wydarzeniem, do którego może dojść jeszcze w tym tygodniu. Mowa oczywiście o wybiciu nowego historycznego szczytu notowań akcji AmRestu. Obecnie brakuje do niego tylko 10 groszy, gdyż wynosi on 380,10 zł. Optymizmu dodaje również fakt, iż wskaźnik MACD wygenerował podczas środowej sesji potencjalny sygnał popytowy. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

 

Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

11.12.2017, Podcast Echa Rynku

Echa Rynku #230 – Czy fundusze absolutnej stopy zwrotu są ratunkiem dla inwestorów w czasie bessy?

11.12.2017, Podcast Echa Rynku

Echa Rynku #230 – Czy fundusze absolutnej stopy zwrotu są ratunkiem dla inwestorów w czasie bessy?

Ten odcinek podcastu Echa Rynku został poświęcony funduszom absolutnej stopy zwrotu. Na nasze pytania odpowiadał Krzysztof Orlik z TFI Union Investment.

Zobacz więcej

AmRest przed historycznym wydarzeniem, czy dojdzie do niego już w tym tygodniu?