Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Wskaźnik MACD sugeruje przyszłe kierunki notowań CCC oraz GPW

Podczas ostatniej sesji bieżącego tygodnia prezentujemy wykresy spółek, na podstawie których wskaźnik MACD zasugerował potencjalne przyszłe kierunki podążania ceny.

 

Analiza techniczna spółek z GPW (webinar analityczny)

Poniedziałek, 21.08, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Więcej informacji

 


 

         1. CCC

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Podażowy sygnał wygenerował wskaźnik MACD dla bieżącego zachowania ceny akcji CCC. Co więcej, sygnał ten jest kontynuacją przewagi niedźwiedzi rozpoczętej narysowaniem spadającej gwiazdy na szczycie notowań. Możliwe, iż w najbliższym czasie na wykresie pojawi się korekta rzędu ostatnich wzrostów. Aby tak się nie stało, byki muszą się obudzić i podjąć próbę zatrzymania spadków. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

 

         2. GPW

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Podczas ostatniej sesji bieżącego tygodnia wskaźnik MACD może również zasugerować przyszły kierunek akcji Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Możliwe, iż ostatnie spadki zatrzymały się na psychologicznym poziomie wsparcia – 44 zł. Jeśli dzisiejsza sesja zakończy się wzrostami, to wskaźnik wygeneruje sygnał popytowy. W przypadku powodzenia tego scenariusza byki będą walczyły z pokonaniem okolic poziomu 47,60 zł. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

 

Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Wskaźnik MACD sugeruje przyszłe kierunki notowań CCC oraz GPW
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie