Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Kolejny udany miesiąc dla CCC. Sprzedaż jest wyraźnie wyższa niż rok wcześniej

© gstockstudio – fotolia.com

Grupa CCC opublikowała raport miesięczny za lipiec 2017 roku. Wyniki uznać można za bardzo dobre. Przychody ze sprzedaży rosną zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w kanale internetowym.

 

Jak podała spółka, skonsolidowane przychody ze sprzedaży za lipiec 2017 roku wyniosły ponad 308 mln zł i były wyższe rok do roku o 48,4%. W okresie od stycznia do lipca bieżącego roku wyniosły one ponad 2,15 mld zł, co oznacza poprawę wobec analogicznego okresu rok wcześniej o 34,5%.

 

Spółka bierze udział w programie 10na10

 

10 na 10 - komunikuj się skutecznie

 

Przychody ze sprzedaży detalicznej w sklepach stacjonarnych sieci CCC za lipiec 2017 roku przekroczyły 251 mln zł i były lepsze od osiągniętych w analogicznym okresie ubiegłego roku o 42,5%, a narastająco od stycznia wyniosły około 1,75 mld zł, co stanowi wzrost rok do roku o 26,6%.

 

W kanale internetowym przychody za miniony miesiąc wyniosły około 43 mln zł i były wyższe od osiągniętych w lipcu 2016 roku o 99,5%. Od stycznia do lipca 2017 roku wyniosły one natomiast 302 mln zł, co stanowi poprawę w porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej o 131,1%.

 

We wtorek (1 sierpnia) około godz. 13 notowania akcji CCC na warszawskiej giełdzie kształtują się w pobliżu historycznego maksimum, tj. okolic 249 zł.

 

CCC – wykres kursu akcji
Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie Stooq.pl.

 

Źródło: CCC.

 

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Kolejny udany miesiąc dla CCC. Sprzedaż jest wyraźnie wyższa niż rok wcześniej
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie