Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

PGE oraz Asbis spółkami ostatniej sesji lipca!

Podczas ostatniej sesji lipca 2017 roku zapraszamy do zapoznania z analizami wykresów spółek PGE oraz Asbis. Te przeciwne sobie sytuacje łączy jednak fakt, iż kluczową rolę na wykresach odgrywają kanały trendowe. Zapraszamy jednocześnie do zapisów na webinar analityczny, który odbędzie się już za tydzień.

 

Analiza techniczna spółek z GPW (webinar analityczny)

Poniedziałek, 07.08, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Więcej informacji

 


 

         1. Polska Grupa Energetyczna

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Na wykresie spółki PGE wraz z kolejnego tygodnia widoczny jest potencjalny sygnał popytowy. Ostatnie przebicie poziomu 12,5 zł było jednocześnie odbiciem od dolnej linii kanału trendowego. Cieszy również fakt, że po odbiciu od tego poziomu byki narysowały formację młota. Taka sytuacja może świadczyć o tym, iż wartość 12,5 zł stanie się obecnym poziomem wsparcia dla notowań akcji PGE. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

     2. Asbis

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z nieudanym wybiciem z kanału trendowego możemy mieć do czynienia w przypadku notowań spółki Asbis. Przypuszczenie to spowodowane jest zamknięciem piątkowej sesji w postaci formacji spadającej gwiazdy. Z pewnością przebicie przez tak istotny poziom nie powinno ukazywać przewagi podaży na rynku. Miejmy nadzieję, że wraz z początkiem bieżącego tygodnia byki przejmą kontrolę i zanegują podażowy sygnał. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

22.11.2017, Newsroom

CD Projekt poniżej oczekiwań w III kw. – tego nie grali od dwóch lat

22.11.2017, Newsroom

CD Projekt poniżej oczekiwań w III kw. – tego nie grali od dwóch lat

CD Projekt nie rozpieszcza inwestorów w ostatnich dniach. Najpierw mocna przecena po doniesieniach o problemach z Cyberpunkiem 2077, a teraz wyniki finansowe słabsze od oczekiwań.

Zobacz więcej

PGE oraz Asbis spółkami ostatniej sesji lipca!