Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Bank Handlowy oraz JSW spółkami wtorkowej sesji

Wraz z początkiem kolejnego tygodnia na warszawskim parkiecie mamy do czynienia z ciekawymi sygnałami płynącymi z analizy technicznej wykresów. W dniu dzisiejszym zamieściliśmy analizy notowań Banku Handlowego oraz JSW.

 

Analiza techniczna spółek z GPW (webinar analityczny)

Poniedziałek, 07.08, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Więcej informacji

 


 

         1. Bank Handlowy 

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z bardzo ciekawą sytuacją techniczną mamy do czynienia na wykresie Banku Handlowego. Notowania znajdowały się od kilku miesięcy w trendzie spadkowym, poruszając się zgodnie z linią trendu. Pod koniec czerwca byki podjęły próbę przebicia przez ten istotny poziom, co im się finalnie udało. Optymizmu sytuacji dodaje wczorajsza formacja młota, która obrazuje przewagę byków nad niedźwiedziami. Co więcej, warto zwrócić uwagę, iż wskaźnik MACD oraz średnie również wygenerowały w ostatnim czasie popytowy sygnał.  

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

     2. JSW

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Drugim walorem dzisiejszego dnia jest Jastrzębska Spółka Węglowa. Podczas wtorkowej sesji doszło do wybicia poprzedniego lokalnego szczytu, który znajdował się na poziomie 81,40 zł. Jest to bardzo istotny moment, gdyż zakończenie dzisiejszej sesji może ukazać nastrój rynku. Miejmy nadzieję, iż cena utrzyma się powyżej ostatniego szczytu, w przeciwnym wypadku może okazać się, iż mamy do czynienia z wybiciem służącym do sprzedania posiadanych akcji. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

11.01.2018, Aktualności

Winter Capital Market Games 2018 – 9-11 marca w Czarnej Górze!

11.01.2018, Aktualności

Winter Capital Market Games 2018 – 9-11 marca w Czarnej Górze!

IV edycja Zimowych Igrzysk Rynku Kapitałowego odbędzie się w dniach 9-11 marca 2018 r. na terenie jednej z najnowocześniejszych stacji narciarskich w Czarnej Górze w Kotlinie Kłodzkiej.

Zobacz więcej

16.01.2018, Ze spółek

Trwają zapisy w wezwaniu na akcje Robyg. Co inwestor powinien zrobić, by się zapisać?

16.01.2018, Ze spółek

Trwają zapisy w wezwaniu na akcje Robyg. Co inwestor powinien zrobić, by się zapisać?

W dniu 1 grudnia 2017 r. Bricks Acquisitions Limited, podmiot pośrednio należący do Goldman Sachs Group, ogłosił wezwanie na wszystkie akcje Robyg SA („Robyg”), jednego z czołowych deweloperów mieszkaniowych w Polsce.

Zobacz więcej

Bank Handlowy oraz JSW spółkami wtorkowej sesji