Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Bank Handlowy oraz JSW spółkami wtorkowej sesji

Wraz z początkiem kolejnego tygodnia na warszawskim parkiecie mamy do czynienia z ciekawymi sygnałami płynącymi z analizy technicznej wykresów. W dniu dzisiejszym zamieściliśmy analizy notowań Banku Handlowego oraz JSW.

 

Analiza techniczna spółek z GPW (webinar analityczny)

Poniedziałek, 07.08, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Więcej informacji

 


 

         1. Bank Handlowy 

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z bardzo ciekawą sytuacją techniczną mamy do czynienia na wykresie Banku Handlowego. Notowania znajdowały się od kilku miesięcy w trendzie spadkowym, poruszając się zgodnie z linią trendu. Pod koniec czerwca byki podjęły próbę przebicia przez ten istotny poziom, co im się finalnie udało. Optymizmu sytuacji dodaje wczorajsza formacja młota, która obrazuje przewagę byków nad niedźwiedziami. Co więcej, warto zwrócić uwagę, iż wskaźnik MACD oraz średnie również wygenerowały w ostatnim czasie popytowy sygnał.  

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

     2. JSW

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Drugim walorem dzisiejszego dnia jest Jastrzębska Spółka Węglowa. Podczas wtorkowej sesji doszło do wybicia poprzedniego lokalnego szczytu, który znajdował się na poziomie 81,40 zł. Jest to bardzo istotny moment, gdyż zakończenie dzisiejszej sesji może ukazać nastrój rynku. Miejmy nadzieję, iż cena utrzyma się powyżej ostatniego szczytu, w przeciwnym wypadku może okazać się, iż mamy do czynienia z wybiciem służącym do sprzedania posiadanych akcji. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

17.11.2017, Newsroom

Grupa Azoty osiągnęła w III kw. historyczny zysk EBITDA na poziomie 255 mln zł

17.11.2017, Newsroom

Grupa Azoty osiągnęła w III kw. historyczny zysk EBITDA na poziomie 255 mln zł

Spółka pochwaliła się poprawą wyników finansowych w III kw. 2017 roku. Na poziomie zysku EBITDA wszystkie segmenty działalności wykazały dodatnią kontrybucję.

Zobacz więcej

Bank Handlowy oraz JSW spółkami wtorkowej sesji