Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Kruk oraz MCI znajdują się w ciekawej sytuacji technicznej na koniec tygodnia!

Podczas czwartkowej sesji zapraszamy do zapoznania z analizą wykresów spółek Kruk oraz MCI. W przypadku pierwszej spółki mamy do czynienia z walką o skuteczne przebicie istotnego oporu. Zapraszamy jednocześnie do zapisów na poniedziałkowy webinar analityczny. 

 

Analiza techniczna spółek z GPW (webinar analityczny)

Poniedziałek, 24.07, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

         1. Kruk

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Notowania spółki Kruk znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym wyznaczając konsekwentnie nowe maksima. Podczas czwartkowej sesji doszło ponownie do wybicia ostatniego szczytu, który znajdował się na wysokości 325 zł. Niestety, obecny kształt świecy przypomina formację spadającej gwiazdy, która w takim miejscu może oznaczać, iż nowe maksimum zostało wykorzystane do sprzedaży akcji i w efekcie może doprowadzić do obniżki kursu. Należy mieć nadzieję, iż byki przebudzą się i przejmą kontrolę na rynku podczas dzisiejszej sesji. 

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

     2. MCI

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Drugą spółką dzisiejszego dnia jest MCI Capital. Kurs w ostatnim czasie porusza się zgodnie ze wzrostową linią trendu, tak aby obecnie znaleźć się przy poziomie 9,80 zł. Przebicie tego poziomu oporu otworzy bykom drogę do ataku na psychologiczny poziom 10 zł. Aby taki stan rzeczy miał miejsce niezbędna jest kontynuacja wczorajszej dominacji popytu na rynku podczas ostatnich sesji bieżącego tygodnia. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Kruk oraz MCI znajdują się w ciekawej sytuacji technicznej na koniec tygodnia!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie