Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Kluczowy tydzień dla notowań dwóch spółek z indeksu sWIG80

Zapraszamy serdecznie do zapoznania z analizami wykresów spółek Agora oraz Alumetal. Sytuacja obu spółek jest bardzo ciekawa, a bieżący tydzień może stać się kluczowym dla ich najbliższych notowań. Jednocześnie przypominamy o zapisach na poniedziałkowy webinar analityczny. 

 

Analiza techniczna spółek z GPW (webinar analityczny)

Poniedziałek, 24.07, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Więcej informacji

 


 

         1. Agora

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Kluczowa dla przyszłości notowań akcji spółki Agora sytuacja mam miejsce w ostatnich dniach. Proszę zauważyć, iż kurs akcji zatrzymał się w punkt podczas wczorajszej sesji na potencjalnym poziomie oporu, poziomie 15,70 zł. W dzisiejszym dniu ponownie opór ten jest respektowany, przy widocznie zwiększonych obrotach. Jeśli byki nie przejmą kontroli na rynku, to możliwe, iż po wtorkowej sesji pojawi się negatywny sygnał - formacja spadającej gwiazdy. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

     2. Alumetal

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Bieżący tydzień namieszał również wiele w przypadku spółki Alumetal. Tylko w przeciągu poniedziałkowej sesji kurs spadł o prawie 9 zł, co w przypadku tej spółki równa się ponad 15%! Podczas dzisiejszej sesji cena akcji została wyciągnięta ponad poziom 50 zł. Ten psychologiczny poziom może okazać się kluczowy w obecnej rozgrywce. Proszę również zwrócić uwagę na ogromne obroty, które towarzyszyły spadkom, już teraz widać, iż będzie to tydzień z największym historycznym wolumenem. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

20.06.2018, Newsroom

Mocna reakcja rynku na opublikowane sprawozdanie LiveChatu

20.06.2018, Newsroom

Mocna reakcja rynku na opublikowane sprawozdanie LiveChatu

Grupa LiveChat Software opublikowała raport za rok obrotowy zakończony 31 marca 2018 roku. W środę od rana kurs akcji spółki wyraźnie rośnie.

Zobacz więcej

Kluczowy tydzień dla notowań dwóch spółek z indeksu sWIG80
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie