Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Kluczowy tydzień dla notowań dwóch spółek z indeksu sWIG80

Zapraszamy serdecznie do zapoznania z analizami wykresów spółek Agora oraz Alumetal. Sytuacja obu spółek jest bardzo ciekawa, a bieżący tydzień może stać się kluczowym dla ich najbliższych notowań. Jednocześnie przypominamy o zapisach na poniedziałkowy webinar analityczny. 

 

Analiza techniczna spółek z GPW (webinar analityczny)

Poniedziałek, 24.07, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Więcej informacji

 


 

         1. Agora

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Kluczowa dla przyszłości notowań akcji spółki Agora sytuacja mam miejsce w ostatnich dniach. Proszę zauważyć, iż kurs akcji zatrzymał się w punkt podczas wczorajszej sesji na potencjalnym poziomie oporu, poziomie 15,70 zł. W dzisiejszym dniu ponownie opór ten jest respektowany, przy widocznie zwiększonych obrotach. Jeśli byki nie przejmą kontroli na rynku, to możliwe, iż po wtorkowej sesji pojawi się negatywny sygnał - formacja spadającej gwiazdy. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

     2. Alumetal

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Bieżący tydzień namieszał również wiele w przypadku spółki Alumetal. Tylko w przeciągu poniedziałkowej sesji kurs spadł o prawie 9 zł, co w przypadku tej spółki równa się ponad 15%! Podczas dzisiejszej sesji cena akcji została wyciągnięta ponad poziom 50 zł. Ten psychologiczny poziom może okazać się kluczowy w obecnej rozgrywce. Proszę również zwrócić uwagę na ogromne obroty, które towarzyszyły spadkom, już teraz widać, iż będzie to tydzień z największym historycznym wolumenem. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Kluczowy tydzień dla notowań dwóch spółek z indeksu sWIG80