Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

CCC podąża zgodnie z kanałem trendowym, Eurocash pokazuje słabość

Po zamknięciu wtorkowej sesji przeanalizowaliśmy kolejne dwa walory w tym tygodniu. Potencjalne sygnały, które pojawiły się na wykresach spółek Eurocash oraz CCC wpływają znacząco na ich bieżącą sytuację techniczną. W przypadku pierwszej spółki wtorkowa sesja może spowodować obniżkę kursu, z kolei CCC kolejny raz w ostatnim czasie potwierdza chęć do wzrostów. 

 

Analiza techniczna spółek z GPW (webinar analityczny)

Poniedziałek, 24.07, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

         1. Eurocash

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Pierwszy potencjalny sygnał po zakończeniu wtorkowej sesji widoczny jest na wykresie spółki Eurocash. Niestety mamy prawdopodobnie do czynienia z nieudanym podejściem pod poziom 34 zł. Po poniedziałkowej bardzo udanej sesji na wykresie narysowana została formacja spadającej gwiazdy. Bardzo możliwe, iż w najbliższej przyszłości pojawi się korekta rzędu ostatnich wzrostów. Potwierdzeniem obniżki kursu w najbliższym czasie będzie zamknięcie środowej sesji świecą spadkową. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

     2. CCC

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Ciekawa sytuacja ma miejsce również na wykresie spółki CCC. Proszę zauważyć, iż w ostatnim czasie notowania podążają w kierunku północnym w kanale trendowym. Co ciekawe, wtorkowa sesja zamknęła się formacją młota, która zatrzymała się idealnie na dolnej granicy kanału. Po tym zachowaniu istnieje duże prawdopodobieństwo, iż kurs akcji będzie podążał ku jego górnej granicy. Pierwszym istotnym poziomem, z którym przyjdzie walczyć bykom jest 240 zł.

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

CCC podąża zgodnie z kanałem trendowym, Eurocash pokazuje słabość
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie