Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

PGE oraz Energa spółkami czwartkowej sesji – niebawem kluczowe rozstrzygnięcia

Na zakończenie czwartkowej sesji prezentujemy analizy wykresów spółek Energa oraz PGE. W pierwszym przypadku w dalszym ciągu mamy do czynienia z walką w bardzo ważnym obszarze cenowym. PGE natomiast znalazło się w dużych tarapatach, dlatego bardzo istotna dla przyszłości notowań będzie piątkowa sesja. 

 

Specjalny odcinek – Analiza  techniczna na żywo

Poniedziałek, 10.07, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

         1. Energa

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Kolejny raz w ostatnim czasie warto zainteresować się notowaniami akcji spółki Energa. Ostatnie dni to walka pomiędzy popytem i podażą w obszarze bardzo istotnego poziomu – 10,50 zł. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie, gdyż co chwilę otrzymujemy przeciwne sygnały z rynku. Po zakończeniu czwartkowej sesji ponownie otrzymaliśmy potencjalny sygnał, tym razem ze strony byków. Sygnałem tym jest formacja młota, która obrazuje obronę poziomu 10,50 zł, który w chwili obecnej stał się poziomem wsparcia. Miejmy nadzieję, iż również podczas piątkowej sesji poziom ten zostanie utrzymany, a formacja zostanie potwierdzona świecą wzrostową – taka sytuacja może być początkiem dalszych wzorstów ceny. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

         2. PGE

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

W dniu wczorajszym szczegółowo opisywaliśmy sytuację techniczną spółki PGE, niestety po czwartkowej sesji widoczna jest przewaga niedźwiedzi na rynku, które w dynamiczny sposób powróciły poniżej poziomu 12,50 zł. Możliwe, iż ponownie próba wybicia będzie nieudana. Ostatnia nadzieja dla interwału tygodniowego pokładana jest w piątkowej sesji, podczas której byki muszą przeważyć szalę na swoją stronę. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

Zarząd Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, zgodnie z § 28 ust. 2 Statutu Stowarzyszenia, zawiadamia że na podstawie § 26 ust. 1 Statutu, zwołuje na dzień 20 czerwca 2018 r. na godzinę 9:30 Zwyczajne Walne Zebranie, które odbędzie się we Wrocławiu.

Zobacz więcej

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

Inwestorzy mieli wczoraj (tj. 16 maja) okazję przepytać Jacka Kościelniaka, Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych Energi. W centrum zainteresowania inwestorów znalazły się wyniki finansowe, inwestycje, głównie w Ostrołękę C, a także wycena giełdowa spółki.

Zobacz więcej

PGE oraz Energa spółkami czwartkowej sesji – niebawem kluczowe rozstrzygnięcia
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie