Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

PGE oraz Energa spółkami czwartkowej sesji – niebawem kluczowe rozstrzygnięcia

Na zakończenie czwartkowej sesji prezentujemy analizy wykresów spółek Energa oraz PGE. W pierwszym przypadku w dalszym ciągu mamy do czynienia z walką w bardzo ważnym obszarze cenowym. PGE natomiast znalazło się w dużych tarapatach, dlatego bardzo istotna dla przyszłości notowań będzie piątkowa sesja. 

 

Specjalny odcinek – Analiza  techniczna na żywo

Poniedziałek, 10.07, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

         1. Energa

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Kolejny raz w ostatnim czasie warto zainteresować się notowaniami akcji spółki Energa. Ostatnie dni to walka pomiędzy popytem i podażą w obszarze bardzo istotnego poziomu – 10,50 zł. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie, gdyż co chwilę otrzymujemy przeciwne sygnały z rynku. Po zakończeniu czwartkowej sesji ponownie otrzymaliśmy potencjalny sygnał, tym razem ze strony byków. Sygnałem tym jest formacja młota, która obrazuje obronę poziomu 10,50 zł, który w chwili obecnej stał się poziomem wsparcia. Miejmy nadzieję, iż również podczas piątkowej sesji poziom ten zostanie utrzymany, a formacja zostanie potwierdzona świecą wzrostową – taka sytuacja może być początkiem dalszych wzorstów ceny. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

         2. PGE

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

W dniu wczorajszym szczegółowo opisywaliśmy sytuację techniczną spółki PGE, niestety po czwartkowej sesji widoczna jest przewaga niedźwiedzi na rynku, które w dynamiczny sposób powróciły poniżej poziomu 12,50 zł. Możliwe, iż ponownie próba wybicia będzie nieudana. Ostatnia nadzieja dla interwału tygodniowego pokładana jest w piątkowej sesji, podczas której byki muszą przeważyć szalę na swoją stronę. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

PGE oraz Energa spółkami czwartkowej sesji – niebawem kluczowe rozstrzygnięcia