Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Jedna spółka zasługuje na wyróżnienie podczas wtorkowej sesji!

W pierwszym odcinku bieżącego tygodnia zapraszamy do zapoznania się z wykresem spółki Prime Car Management. Spółka ta znajduje się od końcówki kwietnia w bardzo dynamicznym impulsie wzrostowym. Zapraszamy jednocześnie do zapisów na pierwszy podczas wakacji webinar z analizą techniczną na żywo. 

 

Specjalny odcinek – Analiza  techniczna na żywo

Poniedziałek, 10.07, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

         1. Prime Car Management 

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Spółką wtorkowej sesji został Prime Car Management, wszystko za sprawą bardzo dynamicznych wzrostów. Podczas dzisiejszej sesji walor kolejny raz pokazał swoją dalszą chęć do zwyżek pokonując poziom 36 zł. Oczywiście sesję będzie można finalnie uznać za udaną, jeśli zamknie się powyżej tej wartości. Zakładając pozytywny rozwój sytuacji kolejnym poziomem, przy którym może pojawić się wzmożona walka popytu z podażą, jest jeden z poprzednich szczytów w okolicach 38 zł. Warto również zauważyć, iż podczas dzisiejszego dnia wskaźnik MACD również wygenerował pozytywny sygnał inwestycyjny. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

17.11.2017, Newsroom

Grupa Azoty osiągnęła w III kw. historyczny zysk EBITDA na poziomie 255 mln zł

17.11.2017, Newsroom

Grupa Azoty osiągnęła w III kw. historyczny zysk EBITDA na poziomie 255 mln zł

Spółka pochwaliła się poprawą wyników finansowych w III kw. 2017 roku. Na poziomie zysku EBITDA wszystkie segmenty działalności wykazały dodatnią kontrybucję.

Zobacz więcej

Jedna spółka zasługuje na wyróżnienie podczas wtorkowej sesji!