Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Aktualizacja sytuacji technicznej Energi oraz mBanku

W dzisiejszym, środowym odcinku prezentujemy aktualizację sytuacji technicznej spółek, które bardzo często goszczą w ATrakcyjnych Spółkach. Zapraszamy do zapoznania się z wykresami spółek Energa oraz mBank. Przypominamy jednocześnie o zbliżającym się poniedziałkowym webinarze, podczas którego będą mogli Państwo zgłosić swoje ulubione spółki do analizy. 

 

Specjalny odcinek – Analiza  techniczna na żywo

Poniedziałek, 26.06, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

         1. Energa

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Kolejny raz w ostatnim czasie do ciekawej sytuacji doszło na wykresie spółki Energa. Rynek po przebiciu przez psychologiczny poziom 10,50 zł narysował formację objęcia bessy, która w dniu dzisiejszym może zostać potwierdzona świecą spadkową. Miejmy nadzieję, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca i popyt osiągnie przewagę na rynku, a obecnie spadki okażą się tylko korektą we wzrostowym impulsie.

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

         2. mBank

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Na wykresie mBanku widoczna jest kontynuacja wzrostów rozpoczętych wraz z końcem maja. Obecnie kurs znajduje się w pobliżu ostatniego szczytu więc w najbliższym czasie dojdzie do bardzo ważnej rozgrywki. Jeśli opór zostanie pokonany to będzie to klasyczny sygnał kontynuacji trendu. Przeciwny scenariusz, czyli wykorzystanie przez niedźwiedzie tej sytuacji do sprzedaży akcji, może wywołać odwrócenie kierunku rynku.  Warto zatem obserwować z uwagą ten walor w najbliższych dniach. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Aktualizacja sytuacji technicznej Energi oraz mBanku
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie