Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

LC Corp oraz Paged pokazują chęć do dalszych wzrostów

W ostatnim odcinku bieżącego tygodnia prezentujemy wykresy spółek LC Corp oraz Paged. W obu przypadkach mamy do czynienia z linią trendu, zgodnie z którą podążają oba walory. Zapraszamy jednocześnie do zapisów na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo.

 

Specjalny odcinek – Analiza  techniczna na żywo

Poniedziałek, 12.06, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

         1. LC Corp

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z ciekawą sytuacją z perspektywy analizy technicznej mamy do czynienia na wykresie LC Corp. Możliwe, że na początku kwietnia zakończyła się korekta spadkowa, a następnie rozpoczął się kolejny impuls wzrostowy. W ujęciu krótkoterminowym można dostrzec, iż notowania poruszają się zgodnie z linią trendu. W dniu dzisiejszym sesja otworzyła się poniżej tej ważnej linii, dlatego bardzo istotne jest dla dalszych wzrostów, aby pojawił się w tym miejscu popyt. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

         2. Paged

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Na wykresie spółki Paged również można wyznaczyć linię trendu, zgodnie z którą podożają notowania akcji. Podczas czwartkowej sesji pojawiła się pozytywna formacja świecowa młot. Dalsze wzrosty kursu mogą utrudnić napotkane poziomy oporu – początkowo 60 zł, a następnie poziom 62 zł. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

19.06.2018, Newsroom

WIG najniżej od lutego 2017 roku. Zobacz, jak wypada na tle innych giełd regionu

19.06.2018, Newsroom

WIG najniżej od lutego 2017 roku. Zobacz, jak wypada na tle innych giełd regionu

"Wojna handlowa" oraz zmiany stóp procentowych Fed niekorzystnie wpływają na giełdy Europy Środkowo-Wschodniej.

Zobacz więcej

LC Corp oraz Paged pokazują chęć do dalszych wzrostów
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie