Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Kanały trendowe sugerują przyszłość dwóch walorów

Podczas czwartkowej sesji prezentujemy kolejne świeże sygnały płynące z wykresów walorów notowanych na warszawskim parkiecie. W obu przypadkach mamy do czynienia z sytuacją, w której główną rolę odgrywają kanały trendowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z analizą oraz zapisów na poniedziałkowy webinar.

 

Specjalny odcinek – Analiza  techniczna na żywo

Poniedziałek, 12.06, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

         1. Sanok

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Pierwszą z dzisiejszych spółek jest Sanok, na której wykresie widoczny jest powrót do dynamicznych wzrostów. Warto zauważyć, iż podczas ostatnich sesji kurs odbił się od dolnej granicy kanału trendowego, dlatego prawdopodobne jest, iż obecnie cena podążać będzie ku jego górnej granicy. Warto zwrócić uwagę na potencjalne poziomy oporów – pierwszy znajduje się przy psychologicznym poziomie 70 zł, a kolejny na poprzednim szczycie wyższego rzędu, czyli poziomie 71 zł. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

         2. Stalprodukt

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Drugi sygnał dzisiejszego dnia pojawił się na wykresie spółki Stalprodukt. O ile początkowo wydawało się, że wybicie z kanału trendowego może być udane, to już kilka sesji później rynek narysował formację spadającej gwiazdy i odwrócił ponownie kierunek ruchu. Podczas środowej sesji powrócił w obszar spadkowego kanału trendowego, co może sugerować dalsze spadki i dążenie ceny do jego dolnej granicy. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

Zarząd Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, zgodnie z § 28 ust. 2 Statutu Stowarzyszenia, zawiadamia że na podstawie § 26 ust. 1 Statutu, zwołuje na dzień 20 czerwca 2018 r. na godzinę 9:30 Zwyczajne Walne Zebranie, które odbędzie się we Wrocławiu.

Zobacz więcej

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

Inwestorzy mieli wczoraj (tj. 16 maja) okazję przepytać Jacka Kościelniaka, Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych Energi. W centrum zainteresowania inwestorów znalazły się wyniki finansowe, inwestycje, głównie w Ostrołękę C, a także wycena giełdowa spółki.

Zobacz więcej

Kanały trendowe sugerują przyszłość dwóch walorów
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie