Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Auto Partner zanotował 35,4% wzrost sprzedaży w maju, kurs akcji coraz wyżej

© ipopba - Fotolia.com

W czerwcu minie rok od debiutu Auto Partnera na GPW. W tym czasie kurs akcji spółki zwyżkował z poziomu 2,41 zł do 5,85 zł – 142,7%. Maj spółka może zaliczyć do udanych.

 

W comiesięcznym raporcie sprzedażowym Auto Partner pochwalił się wzrostem sprzedaży w maju o 35,4% rok do roku. Przychody wyniosły 80,8 mln zł wobec 59,6 mln zł przed rokiem. Narastająco od początku 2017 roku przychody wyniosły 354,8 mln zł i były większe o 31,7% rdr.

 

W różowych barwach perspektywy przed spółką widzą również analitycy. W wydanym na początku czerwca raporcie DM BZ WBK wycenił jedną akcję Auto Partnera na 7,60 zł, wydając rekomendację „kupuj”.

 

Na początku sesji po publikacji danych sprzedażowych za maj kurs akcji Auto Partnera zwyżkował o około 1%, znajdując się na poziomie historycznych szczytów. Najbliższe wsparcia to 5,50 zł, a poniżej linia trendu wzrostowego – obecnie okolice 5,20 zł.

 

Auto Partner - Analiza techniczna
Źródło: stooq.pl

 

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Auto Partner zanotował 35,4% wzrost sprzedaży w maju, kurs akcji coraz wyżej
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie