Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Polnord uruchamia sprzedaż mieszkań w nowym projekcie Studio Morena w Gdańsku

Polnord SA, jeden z największych polskich deweloperów, wprowadził do oferty 152 mieszkania w ramach nowej inwestycji Studio Morena w Gdańsku. Mieszkania można nabyć w eleganckim 15-piętrowym budynku, z którego siedmiu najwyższych pięter rozpościerać się będzie widok na Zatokę Gdańską i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Planowany termin oddania obiektu do użytku przypada na IV kwartał 2019 r.

 

Polnord

 

– Krok po kroku realizujemy założenia przyjętej strategii rozwoju Spółki, opierającej się m.in. na systematycznym wprowadzaniu do oferty nowych inwestycji. Skupiamy się głównie na rynkach trójmiejskim i warszawskim. Trójmiasto jest dla nas strategicznym miejscem inwestycyjnym i rozwojowym, miejscem, z którego wywodzą się korzenie Polnordu. W tym roku obchodzimy jubileusz 40-lecia firmy – mówi Dariusz Krawczyk, Prezes Zarządu Polnord SA. – Nasz najnowszy projekt – Studio Morena realizowany jest z myślą o zapewnieniu mieszkańcom najwyższego komfortu użytkowania. Zadbaliśmy o urozmaiconą architekturę krajobrazu i różnorodne powierzchnie lokali. Ceny mieszkań rozpoczynają się już poniżej 6.000 zł za m kw.


W ramach nowego projektu powstanie jeden obiekt składający się z trzech części: dwóch budynków 12-piętrowych i jednej 15-piętrowej dominanty. Tworzyć on będzie jedną całość architektoniczną. W kompleksie powstaną 382 mieszkania o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanych powierzchniach od 31 do 107 m kw. Niektóre z nich posiadać będą przestronny taras do 40 m kw. lub ok. 24-metrową loggię, a lokale na parterze własne ogródki o powierzchni nawet 200 m kw.


Projekty mieszkań uwzględniają różnorodne potrzeby naszych Klientów. Dlatego wiele lokali posiada oddzielną kuchnię, dwie łazienki, a nawet dwa tarasy, np. 17 i 22 m kw., czy dwie loggie o powierzchniach do 12 m kw. – mówi Wioletta Kleniewska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Polnord SA. – Na osiedlu Studio Morena postawiliśmy na bardzo atrakcyjne i funkcjonalne mieszkania, w tym o małych metrażach, chętnie kupowane przez mieszkańców Trójmiasta.


Studio Morena to miejsce, w którym każdy będzie mógł poczuć się bezpiecznie. Osiedle objęte zostanie całodobowym monitoringiem, a w każdym mieszkaniu zamontowany zostanie wideodomofon. Do dyspozycji mieszkańców przewidziane zostały również cichobieżne windy i dwupoziomowa hala garażowa z 354 miejscami postojowymi. Mieszkańcy będą mogli skorzystać ze 105 miejsc parkingowych naziemnych i 318 komórek lokatorskich.


Osiedle powstanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy F. Rakoczego w Gdańsku, zaledwie 3 minuty od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i 10 minut od Śródmieścia. Przyszli mieszkańcy w zasięgu ręki będą mieli Centrum Handlowe Morena wraz z kinem i inne liczne punkty handlowo-usługowe a także basen, placówki edukacyjne i użyteczności publicznej. Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa zapewni szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta, portu lotniczego i dużych węzłów komunikacyjnych.

 


Polnord SA to wiodąca na polskim rynku firma z 40-letnim doświadczeniem w działalności deweloperskiej, inwestycyjnej i budowlanej. Od 1999 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest członkiem-założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, którego celem jest promowanie kodeksu dobrych praktyk w relacji klient – deweloper. Polnord SA, właściciel jednego z największych – wśród polskich deweloperów – banków ziemi, realizuje projekty budowlane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu. W ofercie spółki znajdują się gotowe mieszkania, apartamenty i lokale usługowo-biurowe dla wszystkich, którzy cenią staranny dobór lokalizacji, najwyższą jakość wykonania oraz pewność i bezpieczeństwo inwestycji.


Więcej informacji: www.polnord.pl

 

Źródło: Polnord S.A.

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Polnord uruchamia sprzedaż mieszkań w nowym projekcie Studio Morena w Gdańsku