Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skuteczne Strategie Świecowe – praktyczne szkolenie on-line i 200 zł zniżki dla członków SII

© Myst - Fotolia.com

Tylko do piątku, 26 maja 2017 roku trwać będą zapisy na premierową edycję szkolenia on-line Skuteczne Strategie Świecowe, autorstwa Pawła Szczepanika.

 

Skuteczne Strategie Świecowe to internetowe szkolenie, które przeznaczone jest dla każdego inwestora: zarówno początkującego, średnio-zaawansowanego jak i zaawansowanego, który jest zainteresowany skutecznym inwestowaniem w akcje i indeksy akcyjne.

 

Jest to prawdopodobnie jedyne w Polsce tak kompleksowe i praktyczne szkolenie on-line na temat inwestowania w polskie akcje w oparciu o wykresy 2016-2017.  Co najważniejsze, jest to szkolenie, które kładzie nacisk na podejście oparte na strategii 100% mechanicznej. Dlaczego? Celem autora było, aby po ukończeniu szkolenia inwestor był gotowy do wdrożenia w życie swojej strategii i skutecznego inwestowania w długim terminie już następnego dnia. Z drugiej strony, aktywni inwestorzy na rynkach akcji znajdą w szkoleniu sprawdzone i gotowe do wdrożenia strategie inwestowania w nieco krótszej ramie czasowej o pewnym stopniu uznaniowości.

 

Sprawdź ofertę uczestnictwa w szkoleniu on-line Skuteczne Strategie Świecowe

 

Paweł Szczepanik – prowadzący szkolenie on-line – jest maklerem papierów wartościowych z uprawnieniami doradczymi, inwestorem oraz analitykiem technicznym. Obecnie prowadzi kursy z zakresu inwestowania w firmie Szkolenia z Inwestycji Giełdowych. Posiada blisko 25-lat praktyki rynkowej ze wskazaniem na akcje i indeksy akcyjne. Specjalista giełdowy (uprawnienie nadawane przez GPW), inwestowanie na rachunki instytucji finansowych oraz klientów (powyżej 500 tys. zł).

 

Paweł Szczepanik to także wielokrotny wykładowca podczas konferencji WallStreet i Profesjonalny Inwestor organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz szkoleń Giełdy Papierów Wartościowych, Strefy Inwestorów, Gazety Giełdy Parkiet oraz na wyższych uczelniach ekonomicznych na terenie całego kraju. Był również prelegentem wykładów organizowanych w ramach Akcjonariatu Obywatelskiego. Ekspert programów TVN24 Biznes i Świat. Paweł Szczepanik jest również honorowym członkiem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

 

Jesli chcesz bliżej poznać sylwetkę prowadzącego to możesz wziąć udział w darmowym webinarze, który odbędzie się w najbliższy czwartek, 25 maja, o godzinie 19:00. Tematyka to strategie skutecznego inwestowania na GPW.  Więcej informacji w tym miejscu.

Kupon rabatowy 200 zł dla aktywnych członków SII

Członkom Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych przysługuje specjalny kupon rabatowy, który można wykorzystać w czasie rejestracji na szkolenie on-line. Ten kupon uprawnia do zniżki w wysokości 200 zł od standardowej ceny szkolenia. Kod dostępny jest poniżej dla zalogowanych w serwisie www.sii.org.pl członków SII.

 

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo wyłącznie dla członków SII po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Skuteczne Strategie Świecowe – praktyczne szkolenie on-line i 200 zł zniżki dla członków SII