Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Strategie skutecznego inwestowania na GPW – darmowy webinar z Pawłem Szczepanikiem

© sakura - Fotolia.com

Dobre zachowanie polskiego rynku rodzi kilka istotnych pytań. Czy wciąż można dołączyć do rynku? Podnosić stop lossy wyżej czy cierpliwie czekać na dalsze wzrosty? Czy do wzrostów Lotosu i PKN ponownie dołączy KGHM? Czy banki mają szanse pójść w ślady PKN, a jeśli tak, to które? Dokąd powinien wzrosnąć mWIG40? Jaki potencjał wzrostu ma WIG? Szukać nowych liderów czy handlować te spółki, które rosną najmocniej?

 

Przygotowanie i spójna strategia to więcej niż połowa sukcesu na giełdzie. Tylko taki inwestor, który jest dobrze przygotowany może podejmować bardziej przemyślane i w efekcie lepsze decyzje inwestycyjne. Posiadając spójną strategię zdobywa się realną przewagę na rynku. Dlaczego? Bo nawet w hossie nie wszystkie spółki rosną.

 

Strategie skutecznego inwestowania na GPW

Zapis szkolenia

 

Badania naukowe jednoznacznie wskazują, że inwestowanie na rynkach akcji pozwala w długim terminie osiągać większe dochody niż oprocentowane lokaty przy zbliżonym poziomie ryzyka. Trzeba jednak posiadać strategię inwestowania i konsekwentnie ją stosować. W trakcie tego webinaru poznasz praktyczne wskazówki na temat inwestowania na rynkach akcji, przekazane przez doświadczonego eksperta.

 

Webinar poprowadzi:

 

Paweł Szczepanik – dr nauk ekonomicznych, makler z uprawnieniami doradczymi, analityk techniczny. Obecnie prowadzi kursy z zakresu inwestowania w firmie Szkolenia z Inwestycji Giełdowych. Posiada blisko 25-lat praktyki rynkowej, w tym 18 lat pracy w renomowanym biurze maklerskim. W 1998 roku pracował nad przygotowaniem do wprowadzenia do obrotu kontraktów terminowych, co zaowocowało zawarciem pierwszej – w historii Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych – transakcji terminowej. Wielokrotny wykładowca podczas konferencji WallStreet oraz Profesjonalny Inwestor organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Wykładowca podczas konferencji organizowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Prelegent wykładów organizowanych w ramach Akcjonariatu Obywatelskiego przy współpracy z Ministerstwem Skarbu Państwa oraz na konferencjach organizowanych przez wyższe uczelnie ekonomiczne na terenie całego kraju. Ekspert programów TVN24 Biznes i Świat.

 

Paweł Szczepanik będzie wykładowcą na zbliżającej się konferencji WallStreet 21, podczas której poprowadzi wykład: Czy jesteśmy u progu wieloletniej hossy?

 

WallStreet 21

 

Poniżej znajduje się zapis szkolenia. Dostęp po zalogowaniu dla osób posiadających darmowe konto w serwisie www.sii.org.pl.

 

 

 

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

18.01.2018, Aktualności

SII Poleca: Webinar Rafała Glinickiego „Wolumen – energia, która rządzi ceną”

18.01.2018, Aktualności

SII Poleca: Webinar Rafała Glinickiego „Wolumen – energia, która rządzi ceną”

SII Poleca webinar Rafała Glinickiego „Wolumen - energia, która rządzi ceną”. Wtorek, 23 stycznia, godz. 19:00

Zobacz więcej

18.01.2018, Newsroom

Spółka z NewConnect zainwestuje w technologię blockchain

18.01.2018, Newsroom

Spółka z NewConnect zainwestuje w technologię blockchain

Co ciekawe, to nie jest pierwszy taki przypadek na polskiej giełdzie.

Zobacz więcej

Strategie skutecznego inwestowania na GPW – darmowy webinar z Pawłem Szczepanikiem