Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

KGHM oraz mBank czekają na pobudkę byków!

Dwie spółki spośród warszawskiego parkietu znajdują się w sytuacji, w której byki muszą pokazać rogi, aby uratować przyszłe wzrosty. Zapraszamy do zapoznania się z analizą wykresów KGHM oraz mBanku oraz zapisów na poniedziałkowy webinar.

 

Specjalny odcinek – Analiza  techniczna na żywo

Poniedziałek, 24.04, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

         1. KGHM

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Miedziowa spółka KGHM znajduje się w bardzo interesującym miejscu z perspektywy analizy technicznej. Proszę zauważyć, iż po wybiciu z kanału trendowego notowania wpadły w konsolidację. Bardzo istotnym dla przyszłości notowań będzie kierunek wybicia z konsolidacji. Obecnie kurs znajduje się bliżej dolnej granicy, dlatego w tym miejscu byki muszą pokazać wzmożoną aktywność, aby przywrócić notowania na ścieżkę wzrostów.

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

         2. mBank

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Przebieg notowań akcji mBanku w ostatnim czasie musi rozczarowywać inwestorów. Warto zauważyć, iż kurs porusza się w kanale trendowym. Aby myśleć o zmianie kierunku byki muszą wyprowadzić kurs poza kanał w kierunku północnym. Obecnie jest bardzo możliwe, że miejscem, w którym może dojść do walki podaży z popytem będzie okolica geometrii 61,8%.

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

24.11.2017, Newsroom

Oferta IPO CwMedia S.A. (właściciel serwisu CDA.pl) – piguła informacyjna

24.11.2017, Newsroom

Oferta IPO CwMedia S.A. (właściciel serwisu CDA.pl) – piguła informacyjna

Ruszyły zapisy na akcje właściciela popularnego serwisu internetowego CDA.pl. Inwestorzy indywidualni będą mogli zapisywać się na akcje do 5 grudnia 2017 roku.

Zobacz więcej

KGHM oraz mBank czekają na pobudkę byków!