Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Dwa sygnały inwestycyjne po wtorkowej sesji

Po zakończeniu drugiej sesji w bieżącym tygodniu prezentujemy analizę wykresów Alior Banku oraz Boryszewa. W przypadku pierwszej spółki możemy mieć do czynienia z potencjalnym sygnałem kupna, nie można tego niestety powiedzieć analizując bieżącą sytuację techniczną drugiego waloru. 

 

Specjalny odcinek – Analiza techniczna na żywo 

Wtorek, 18.04, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. Alior Bank

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z potencjalnym pozytywnym sygnałem mamy do czynienia na wykresie notowań akcji Alior Banku. Możliwe, że ostatnie spadki kursu dobiegają końca. Wszystko za sprawą pojawienia się formacji młota, która może sygnalizować zakończenie korekty spadkowej, potwierdzeniem tego sygnału będą wzrosty podczas środowej sesji na warszawskim parkiecie. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

Sygnał negatywny:

 

         2. Boryszew

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z przeciwnym sygnałem możemy mieć styczność na wykresie spółki Boryszew. Notowania spółki znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym, jednak obecnie możliwe, iż nadchodzi korekta. Proszę zauważyć, iż podczas próby podejścia w obszary cenowe, gdzie wcześniej pojawiła się negatywna formacja świecowa kolejny raz niedźwiedzie pokazały przewagę rysując spadającą gwiazdę. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Dwa sygnały inwestycyjne po wtorkowej sesji
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie