Chat with us, powered by LiveChat

Dwa sygnały inwestycyjne po wtorkowej sesji

Skomentuj artykuł

Po zakończeniu drugiej sesji w bieżącym tygodniu prezentujemy analizę wykresów Alior Banku oraz Boryszewa. W przypadku pierwszej spółki możemy mieć do czynienia z potencjalnym sygnałem kupna, nie można tego niestety powiedzieć analizując bieżącą sytuację techniczną drugiego waloru. 

 

Specjalny odcinek – Analiza techniczna na żywo 

Wtorek, 18.04, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. Alior Bank

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z potencjalnym pozytywnym sygnałem mamy do czynienia na wykresie notowań akcji Alior Banku. Możliwe, że ostatnie spadki kursu dobiegają końca. Wszystko za sprawą pojawienia się formacji młota, która może sygnalizować zakończenie korekty spadkowej, potwierdzeniem tego sygnału będą wzrosty podczas środowej sesji na warszawskim parkiecie. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

Sygnał negatywny:

 

         2. Boryszew

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z przeciwnym sygnałem możemy mieć styczność na wykresie spółki Boryszew. Notowania spółki znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym, jednak obecnie możliwe, iż nadchodzi korekta. Proszę zauważyć, iż podczas próby podejścia w obszary cenowe, gdzie wcześniej pojawiła się negatywna formacja świecowa kolejny raz niedźwiedzie pokazały przewagę rysując spadającą gwiazdę. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie